Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Tohle je prostě kult a já se ho nemůžu nabažit.Opravdu výborný film,s dobrým nápadem,obsazením a prostě vším..Dokonalost sama..

Lovec: Zimní válka (2016)

Tak to mám za sebou a vůbec nevim o čem to bylo.Akorát vim,že to bylo trapný a nudný a o ničem.Takže jednou stačilo a doufám,že už žádný takovýhle trapárny nikdo nenatočí.

Život je život (2015)

Nečekala jsem že se tak pěkně nasměju.Taková pěkná pohodovka u který se člověk odreaguje..

Nejdelší jízda (2015)

Jak jsem zjistila,neni dobré koukat na takové filmy v těhotenství plná hormonů..Pak vznikne takové slzavé údolí.Moc krásnej film.Příběh Ruth a Iry chytne za srdce a výkon Alana byl lepší jak hlavní dvojice,která mě až tak moc nechytla.

Rychlí a zběsilí (2009)

Pořád to samé.Rychlá pěkná auta,pěkný chlapu a ženský a nejaká ta akcička.Ale jde to,šlape to..

2012 (2009)

Jupí,nakonec všichni skončíme v Africe,teda ti co přežijou..Až nastane konec světa,tak doufám,že chcípnu jako první a hlavně nějak rychle.Ale zase k filmu,efekty fakt pěkný,příběh nic moc,hodně předvídatelný..Ale dá se na to koukat,takže jsem si to vcelku i užila..

Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)

To je neskutečný,jak někdo vymyslí takovou dokonalost a někdo jako Leslie to tak dokonale zahraje.Po tomhle filmu mě vždycky bolí břicho od smíchu.Naprostá dokonalost..

Osm hrozných (2015)

V podstatě se tam pořád jen kecá,ale alespoň se kecá o něčem a má to nějakou akci.Já sem se začala bavit nejvíc tak po patnácti minutách,to už byla prostě paráda..a ten bordel na konci bych fakt nechtěla uklízet..

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Chytlavé songy,které nám pěkně zpívají malí umpalumpové.Pěkný děj,který nám samozřejmně dává i ponaučení.Spousta protivných spratků,kteří dostanou za vyučenou.A dobré herecké výkony a efekty..Prostě úžasné..