Vikingové II (2008)

To byla šílená,ale naprosto šílená kravina.Už nikdy to nechci vidět,takovou chujovinu

Kráska a zvíře (2017)

To zpívání mi trošku vadilo,ale ty chvíle kdy je Belle se zvířetem to mě úplně uchvátilo.Krásně zfilmovaná klasická pohádka,s krásnýmy kostýmy.Spokojenost

Příchuť lásky (2017) (seriál)

Je to tak blbý,až je to dobrý a nemůžu na to nečumět.A hlavní hrdina je fakt kus..Takže asi tak..

Pád (2013) (seriál)

Skvěle natočený seriál,i když ke konci trošku zdlouhavý .Ale má to své důvody,aby člověk pochopil tu psychologii lidí..Takže já se bavila a by napnutá celou dobu

Máš ji! (2018)

Já se náramně bavila.A nejlepší je,že na světě existují takový blázni,kteří to opravdu hráli..Takže fakt dobrá komedie s dobrým obsazením a výborným dějem

Vánoce s Holly (2012) (TV film)

Řeknu jedno,kniha byla mnohem lepší..

Tiché místo (2018)

Musím říct,že jsem se nad míru bavila a lekala až mě to pěkně štvalo..Snad i srovnatelné se Znamením,které stojí tedy za to..Takže jen doporučuji dobrý filmeček

Země (2015) (TV film)

Tohle by měl vidět každý..Tohle je ukázka toho,jak jde vše do prdele,jen kvůli nám,protože mi se považujeme za něco víc,než jsme..A to říkám i o sobě..Jednou na nás taky dojde,příroda nás nepotřebuje,mi jsme jen hovna,který tu vysrali nejaký ani nevím co..

Kazišuci (2018)

Paráda,byla jsem sice trošičku piclá,ale fakt to stojí za to.Nevím,co mě čeká v době,až má dcera dospěje do tohoto věku,ale můžu se nechat třebas inspirovat a zachovat se jako dementní rodič;)Ale bavila jsem se a k tomu to bylo natočeno..