Smrtonosná past 4.0 (2007) odpad!

Tomuhle dávám odpad a nestydim se za to. Miluju Smrtonosnou Past 1 a 3 (dvojka byla hodně špatná) a od pokračování jsem čekal daleko víc, ovšem hned po shlédnutí traileru mě chuť přešla a na film jsem se netěšil. Každopádně jsem na to šel do kina a musim říct že tohle je to nejhorší pokračování nějaké slavné série. Sorry Johne ale už nejsi co si bejval.

Pátý element (1997) odpad!

Nezlobte se na mě ale tenhle film je ODPAD! Stupidní scénář,stupidní hudba,nejhnusnější masky co jsem v životěl,kostýmy hnus atd. Jako Milovník Sci-fi jsem byl z tohodle naprosto zděšen a pořád jsem si kladl otázku kdo mohl takovou hovadinu napsat a proč v tom hraje Bruce Willis kterej by měl zůstat u posledního skauta a jemu podobnejch filmech kde je prostě cool a žeru ho. Co se týče Mili Jovovich tak jsem z ní teda nadšenej nebyl,je to špatná herečka,takže dávám odpad!

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Genzer a Suchánek alias Debil a Idiot. Už tyto dvě individua stačí na to, aby šel každej pořad do sraček.

Andromeda (2000) (seriál) odpad!

Nejdebilnější sci-fi seriál co jsem kdy viděl. (Asi 2 díly,na víc jsem neměl sílu)

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Kdyby to byl seriál o kurvách co stojí na ulici tak bych tomu dal jednu hvězdu za odvahu to natočit. Tomuhle nedám ani jednu hvězdu protože to mohl točit pouze těžkej retard s dementníma hercema.

Pra pra pra (2000) (seriál) odpad!

Jak je někde Suchánek a Genzer, stojí to vždy za hovno.