Green Lantern (2011)

Všechno kromě vizuálu je v tomto filmu směšné v nejhorším slova smyslu. Scénář je úplný béčko a chudáci herci nemají co hrát a to Ryan Reynolds minimálně jednou dokázal, že hrát umí, ale nejvíce mě mrzí nevyužitý potenciál Marka Stronga a úplná absence pořádného záporáka, kterého zde ztvárnila obří nafouklá hnusná hnida, které se bojí celý vesmír, ale nakonec se nechá zničit tím nejstupidnějším způsobem. Kdo to zase pro pána boha vymyslel, netuším. Tři hvězdy za snahu.

Ocelová pěst (2011)

Tisíckrát viděné klišé je tu zase, proboha proč? No, protože si někdo myslel, že roboti teď frčí a bude to s nimi fungovat. Popravdě se dotyčný zas tak nemýlil, ale je to tak neoriginální, že to můžu doporučit jen dětem do patnácti let, protože starší hoši a dívky by s tím mohli mít trošku problém. Ale to vlastně pardon, to by bylo v jiném světě bez teploušů, kterým se líbí všechno, co se třpytí. Takže Ocelová pěst je vlastně super film pro dnešní teplou civilizaci, sakra. No nic, tři hvězdy si to zaslouží, taková hrůza to zas není.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Pro mě je toto nejhorší film ze světa Středozemě. Pamatuju si to moje nadšení, když jsem před lety zjistil, že Petr natočí Hobita. Říkal jsem si, že to bude stejně super jako Pán Prstenů, akorát s lepšími efekty. No byl jsem naivní. Efekty jsou skvělé, ale CGI Uruk Haiové nikdy nenahradí namakaný hovada namaskovaný tak, že potkat je na ulici, tak si nadělám do gatí. No bohužel Bitva pěti armád je pouze a jen o CGI efektech. Příběh zde není skoro žádný a kvůli CGI zmizelo i kouzlo opravdové přírody a postav. Herci před zeleným plátnem hrají spíše divadlo, než opravdové filmové role a kdo by se jim divil, ono se někde v ateliéru nejde zrovna snadno vcítit do mohutných bitevních scenérií, že. Ale abych jen nehledal negativa. Poslední Hobit nabízí spoustu nápadů v soubojích a unikátních potvorách, a když už je vše CGI, tak je to dotažené do maxima, takže když zapomeneme na velkolepost Pána Prstenů, můžeme se celkem v klidu kochat malým Hobitkem.

Shrek Třetí (2007)

Přeplácaný a překombinovaný, takový je třetí díl Shreka, kde vtip nahradila trapnost, inteligenci hloupost a příběh nahradil špatný příběh.

San Andreas (2015)

Nevím, proč se Rock pořád upisuje takovým kravinám, vždyť už při čtení scénáře musí být znatelné, že je to volovina. Rock je bohužel jen marketingový tah a ani ta destrukce za moc nestojí, dobře se koukalo akorát na skok padákem a závěrečnou tsunami. San Andreas pak s divákem pěkně vytírá pomocí srdceryvných scén, kdy pořád někdo málem umírá. Ne, že bych se nerad nechal dojmout, ale Brad Peyton moc tlačí na pilu, navíc klišé, které nám neustále vnucuje, je milionkrát viděné a film tak nepřináší vůbec nic nového, takže je vlastně úplně zbytečný. Hrozně jsem se nudil a mrzí mě, že někteří tvůrci takhle kašlou na diváky.

Transformers: Zánik (2014)

Takový blbosti jsou ztráta času i peněz. Nebo je to vlastně farma na prachy a volnej čas? No jak pro koho.

Ghost Rider (2007)

I když se za to stydím, tak na základce mi to přišlo docela fajn. Bohužel kvůli takovým malým párkům, jako jsem byl tenkrát i já, se veleúspěšně točí jedna hovadina za druhou. No dnes už vím, že tohle je prvotřídní kravina, a kdybych to nebyl já a neměl jsem alespoň ten drobek cti, co mám, napral bych druhýmu dílu okamžitě odpad!, i když jsem zkouknul jen pár hnuso-scén. Ať natočí Cage ještě trojku, ono si to publikum najde, základních škol je dost.

Barbar Conan (2011)

Pro fanoušky Arnolda asi nic moc zážitek. Spíše ostuda, trapnost a neoriginalita. Koho napadlo, že když Momoa dobře zahraje Khal Droga, tak dokáže nahradit Arnolda? Zbytečný remejk jako mnoho dalších. Remejkujte filmy co se nepovedli pro boha živýho.

Terminator Genisys (2015)

Přestože tvůrci mají legendární předlohu, ze které by si mohli něco vzít, tak jí raději zprasili novým hnuso-terminátorem a příšerným scénářem. Střídání akčních scén s otravnými dialogy je vyloženě tragické, k tomu Taťka Arnold taky přispěje něco do diskuze a máme hotovou telenovelu. Celkově mi tento film přišel jako by ho natočila skupinka středoškoláků, kteří jsou sice nadšení tím, co dělají, ale dělají to absolutně špatně. Tohle zkrátka divák vidět nechce. Už nám nesahejte na filmové legendy, jedině jako v Jurském světě, to jo.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

To nejhorší místo ke hledání informací a odpovědí, zato nejlepší místo pro trapnost, lži, manipulaci a přetvářku. Ať už to zruší, je to k ničemu.