SinisterBlac

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 3.8.2019  23:34
    Coco (2017)

Nemôžem uveriť tomu čo som prave videl Coco v španielskom dabingu❤♥❤♥❤ moje crdce horí a chcem sa mi hrať na gitare krásnejšiu rozprávku už v živote neuvidím 😂😭😭😭😭

• 27.12.2018  01:54
    Plameny vášně (TV seriál) (2003)

Zo všetkých telenoviel vysielanych na SK bola táto najlepšie... + odporucam na učenie španielčiny

• 7.8.2018  01:15
    Addicted (2014)

** za film * za krásnu Sharon

• 2.8.2018  21:26
    Zyma v ogni (2015)

K dokumentu len tolko jednostranný,neobjektívny a dosť účelový. PS kto nerozumie politickým vzťahom medzi Ruskom a Ukrajinou sa k tomu nedokáže objektívne vyjadriť.

• 1.8.2018  00:39

Iba jeden z tých Netflix filmov ktoré už nechcem nikdy vidieť.

• 9.7.2018  02:05

Film trochu detinský no aj napriek tomu oveľa lepší ako všetky pôvodné seriály Power Rangers dokopy . Samozrejme dalo sa z toho vytrieskať oveľa viac.

• 9.7.2018  01:51
    Já, Simon (2018)

Ako herec by som sa na toto nahovoriť nedal, myslím že je to jeden z filmov ktoré sa s vami vlečú celú hereckú kariéru. A po filme everything,everything už vôbec nie. Inak ma zaujali všetky postavi, vcelku dobrý Kasting

• 7.7.2018  02:10

Jeden z mnoha filmov môjho detstva ktorý si vždy rád pozriem znovu

• 7.7.2018  02:07
    Dárek (2015)

Tak nejako si predstavujem pomstu bývalému spolužiakovi.

• 7.7.2018  02:05
    The Punisher (TV seriál) (2017)

No pozrite Punisher ani nepotreboval poriadny celovečerák stačil iba dobrý Kasting a výborný scenár a hneď rozbil všetky ostatné komiksové seriáli.

• 7.7.2018  02:03

Neveril som že si tento film niekedy pozriem no stalo sa. I keď som sa nudil a miestami bol znechutený, kvôli Alicii som to dopozeral ona si to určite zaslúži. Dúfam že tento film už nikdy neuvidím

• 7.7.2018  01:49

Myslím že už asi každý počul ten nádherný príbeh z fronty z roku 1914 keď sa úhlavný nepriatelia rozhodli zložiť zbrane a prežiť štedrý večer v mieri so svojimi rovesníkmi z celej Európy a postavili sa čo i len na chvíľu na odpor plutokratom a aristokratom ktorý stali v čele rozhnevaných krajín a posielali na smrť milióny mladých mužov a chlapcov len preto aby si oni sami na staré kolená niečo odkazoval.

• 7.7.2018  01:48
    Úkryt v zoo (2017)

Poslednou dobou Jessica Chastain rovná sa dobrý film. Podobne ako v Anthropoid aj tu to zahrala veľmi presvedčivo akurát trošku bez emócií, mimo iné ma celkom potešila existencia herečky Shiri Haas

• 7.7.2018  01:41

Po dlhej dobe konečne horor i keď viac menej sci-fi ktorý ma chytil od začiatku až do konca. Kasting zapadol do scenára a prepracovaného prostredia takže dúfam v nejaké pokračovanie.

• 6.7.2018  01:55

Tento film je záležitosť vkusu niekto mu dá päť iní zas nula ja dávam tri a jednu len pre Bellu Thorne.

• 5.7.2018  02:00

Na film som narazil čisto náhodne no neľutujem. Je to môj prvý film s Bellou Thorne a zatial prijemné prekvapenie Mal by som prestať pozerať takéto filmy...alebo aj nie

• 2.7.2018  01:41

Já byť Will hneď si vyberiem April,roztomilo strelená a strelene krásna... ale to je mimo tému. Herecké obsadenie perfektné,dejovo zaujímavé ikeď na môj vkus príliš veľa politiky,ale to na mojom hodnotení nič nemení.

• 29.6.2018  02:08

Tak toto by som neprial ani najhoršiemu nepriateľovi,nie to dieťa...ale taký osud. Najlepší Omarov film po (Nedotknuteľn),pre mňa najlepší dramakomedik. A malá Gloria? tak o tú sa báť nemusíte ak bude takto pokračovať čaká ju skvelá budúcnost.

• 23.6.2018  03:08

Absolútne nesúhlasím s niektorími hodnoteniami a komentármi...človek ktorý sem napíše že film je odpad, nepodarený alebo hlúpy musí byť citovo absolútne vyprahnutý.Je to jeden z mala filmov popisujúcich pocity a myslenie Nemcov (najme tých najmenšich) žijúcich pod vládou tretej ríše.Film je podľa mňa veľmi pekne univerzálne spracovaný pre dospelých ale aj pre mládež na pochopenie že nie každý Nemec bol nacista a že vojna je vždy peklo pretože nezáleží na ktorej strane stojíte ... Lucile bola úžasná kiež by som raz mal takú dcéru.

• 18.6.2018  01:44

Tak a Wolverine to má za sebou... ale nechal nám tu roztomilú no zato krvilačnú dcéru ktorá bola v niektorých prípadoch lepšia ako Logan v najlepšej forme. Perfektné

• 18.6.2018  01:41

Milujem krátkometrážne horory a takto nejako by mali vyzerať

• 18.6.2018  01:39

Škoda mal som veľké očakávania no toto bola nuda. Na budúce nech sa radšej držia pôvodného príbehu.

• 18.6.2018  01:36

Freeman a Nicholson vás neomrzia nikdy,veľmi inšpiratívni príbeh dvoch umierajúcich starcov s ktorých jeden mal všetko ale nemal nič a druhý nemal nič no mal všetko. Mne sa to páčilo

• 17.6.2018  01:46

Mám proste slabosť na takéto filmy, aj na takéto aziatky. Páčil sa mi dej,prostredie aj záver ktorý bol ponechaný na predstavivosti diváka.

• 15.6.2018  19:24
    Anthropoid (2016)

Vcelku dobrý film ak vynecháme otrasný akcent a odignorovaný Slovenský podiel na atentáte...inak dosť veľa nezrovnalostí a osobne si myslím že domyšľanie príbehu k tejto udalosti nepatrí...inak sa mi to veľmi páčilo.

• 15.5.2018  01:24

Caesara som si veľmi obľúbil tak dúfam ešte V nejaké pokračovanie ...

• 4.5.2018  22:21
    Lásce v patách (TV film) (2016)

Slušné Bčko iked úplne nereálne...ale ako zmena prijemné

• 2.4.2018  21:18

1*za film a 1* za Lily Collins inak celé zle!

• 10.3.2018  23:05

Wow neskutočné aké pocity vo mne zanechal ten film a tá maska...Talentovaný Jacob Trembley a milá Izzabela Vidovic no proste *****

• 10.1.2018  20:08

Geniálny hudobník,textár, gytarista to všetko jednoznačne Kurt Cobain bol a nebyť Courtney taký by aj ostal...ona bola dôvod prečo sa Dave Grohl vyjadrovať nechcel dokument aj napriek tej K***e perfektný. FUCK YOU COURTNEY

<< předchozí 1 2 3