Mission: Impossible - Fallout (2018)

Musím se přiznat na rovinu, na M: I Fallout jsem šla, protože jsem dostala lístky a na Andělu nic lepšího nehráli - sorrýsek. Jaké však bylo mé překvapení, že to vůbec nebylo zlé, sice už je na Tomíkovi vidět, že už míří k šedesátce a Cavillovi nezávidí jen široká ramena, ale především oněch pár cenťásků navíc, ale přejme mu to i plastický chirurg musí jíst že :-) a že chlapec nestárne, nu což až já budu mít pár mega taky budu opět sweet twenty. Mno nicméně stopáž delší dvou hodin utekla překvapivě rychle, potěšil mě návrat jaké si Hunt-Girl Rebeccy Ferguson. Zápletka reálná, zasazená do prostředí Evropy a problémy, které dnes řeší nejedna zpravodajská služba. Líbilo, dokonce líbilo moc.

Solo: Star Wars Story (2018)

Musím říct, že po posleních pokusech oživit nebo spíš doplnit ságu Star Wars tato odnož dopadla nad mé očekávání, na míli se vzdaluje mému nejoblíbenějšímu Impérium vrací úder, ale náhled do života a vlastně náhled do začátku poutě Hana Sola se od původního konceptu z 80. let až tolik nevzdaloval a potěšilo mě to. Režisér Ron Howard patří k mým oblíbencům a nezklamal. Jediné co mi tam trochu vadilo byla Daenerys :-) v Terminátorovi byla skvělá, tady mě něčím pořád rozčilovala. Naopak volba Hana Sola Alden Ehrenreich - pecka.

Most (2011) (seriál)

Kdysy jsem to měla rozkoukane, ale nějak jsem od toho utekla jelikož to mělo jen titulky a ta svedstina a danstina mě znervoznovala 😁 stáhla jsem si ale cs verzi a je to super seriál, připomíná mi to český Labyrint.

12 hrdinů (2018)

V podstatě nic nového pod sluncem, další do počtu vedle Black Hawk a 13 Hours Benghazí, ale vlastně proč ne. Je to takový průměr. Na Hemswortha se pěkně kouká, ale herecky musí ještě vyzrát.

Extinction (2018)

Překvapuje mn e tak nízké hodnocení, kdyby film dostal nálepku Spielberg nebo Tarrantino, tak by se každý po..... konečně snímek s překvapivým rozuzlenim. Netflixu fandím už dlouho, má zajimave projekty a fajné seroše 😉

Zabiják & bodyguard (2017)

Přemýšlím, proč se herci formátu Jackson-Oldman-Reynolds propůjčují do takové koniny. No jíst se musí, jinak si to neumím vysvětlit.

Anihilace (2018)

Kladné body připisuji hlavně za nový nápad ohledně mimozemské anihilace Země. Všechno už tu bylo, vetřelci, predátoři, Den nezávislosti, Akta X bla bla. Ačkoli Portman nijak nemiluji, role vědkyně-vojandy jí seděla, zbytečně nehraje gestikulósně, ostatní herečky byly jsen takové křoví, Oscar Isaac je mi bohužel vrcholně nesympatický.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Musím to zprumerovat. Kamera docela dobrý, Statham také, výběr lokalit a efekty super. Příběh ale klišé klišé klišé pozor Spoilery aneb občas se někdo obětuje, překvapko mrcha neumre okamžitě maybe ????? Jinak se na to koukat dalo 3 * na čtyři to není.