V pasti (2018)

Tenhle film z člověka vymačká emoce pod tlakem, nastolí mnohé otázky a hlavně děsí, až do morku kosti. Zde se ukázalo, že brilantní dílo nepotřebuje mega-rozpočet.

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Je to takový Krvavý diamant, Jason Bourne a Překladatelka all in one styl. Léty se opakující a nikoho už nepřekvapující zápletka- krásná žena mezi 2mi muži, zrada a nakonec nečekaná pomoc od chariznatického agenta. Začalo to zajímavě, pokračovalo to klišovitě. A hlavně, proč sakra všichni na útěku se pořád mejou v těch hnusných koupelnách 🤔

Cizinec ve vlaku (2018)

Typicky vzorek a ústřední postavy filmu, které poslední dobou hraje Liam Neeson. Neurazi-nenadchne.

Temný případ - The Great War and Modern Memory (2019) (epizoda)

Návrat ke kořenům 1. řady. Chvílemi se z toho udělá úplně zle. Ponuré, chudé město někde v bohem zapomenutém koutě Arkansasu. Ta atmosféra, ty typy lidí, omšelé domy a depresivní doba 80. let v Americe, kde každý druhý se vypořádával se svou vlastní tragédií po Vietnam War.

MOST! (2019) (seriál)

Slovo alternativní a genderismus jsou sprostá slova, která v naší domácnosti jsou tabu 😉

matka! (2017)

Původně slibný horor s tisnivou atmosférou vygradoval ve scifi. Nicméně neodsuzuji.

OUTsideři (2014)

Robert Sheehan byl vážně skvělý 😂

Zlý časy v El Royale (2018)

Úplně mi to připomínalo mistra svého krvavého oboru Tarrantina. Zajímavé herecké obsazení. Vlastně velice nízko-rozpočtové, nicméně velmi účinné. A jako bonus pěkně vychytaná kamera.

Osobní strážce (1992)

Tenhle film jsem milovala jako malá holka. Se sluchátky na uších jsem dělala, že jsem Whitney. Příjemná oddychovka.

Válka ve Vietnamu (2017) (seriál)

Opravdu dokumantární seriál co vám sevře žaludek. Vypráví bolestnou historii jednoho hrdého národa, na kterém se vlastně podepsala moderní globalizace a touha podmanit si ty slabší. Neuvěřitelná spleť intrik a různých osudových nedorozumění vedli k jednomu z největších masakrů moderních dějin.