Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Jindrar1
Jindřich Pipota
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Romantický
Akční
Sci-Fi
seriál
film
Jižní Korea
Čína
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Bojovníci severu: Sága Vikingů
(2014)
Složka 64
(2018)
Ant-Man
(2015)
Mulan
(2020)
Mulan
(2009)
Temný bojovník
(2014)
Jie wen 4: Wan ťie pchien
(2019)
Osamělý válečník
(2011)
14 ostří
(2010)
Tygr a drak: Meč osudu
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno