Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Vyborna satira, kterou nerozdejchavaj jen snowflakes pro ktery je to jeste moc brzo nebo volici Trumpa, proste klasika. (297/2822)

K zemi hleď! (2021)

No a presne takhle manipulujou lidi aby si nechali dat vcelicku, ze se tim zachrani lidstvo a odpurci z rad vedcu kladouci neprijemne otazky jsou zesmesnovani a ignorovani. Dalsi trefnej film, kde si kazdej muze najit tu svoji situaci. (296/2812)

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Tak od tohohle jsem necekal nic prevratnyho a musim rict, ze jsem byl mile potesen. Takhle by se mely delat pokracovani a ne jak ta sracka z roku 2016. Pro me, ktery byl minimalne 10x v kine na jednicce a parkrat na dvojce, je tohle rozhodne guilty pleasure. (295/2809)

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Po predchozich neanimovanych dilech je tohle minimalne o stupen nebo dva lepsi, jak vetsina pokracovani s Milou. A proto mozna o * nadhodnoceno anebo taky diky paralele mezi T-virusem a Comirnaty/Spikevax/Vaxzevria/Janssen jak uz naznacil Verbal.

Iron Sky: The Coming Race (2019)

No puvodne jsem chtel dat za 2* kvuli takovymu vysumelymu konci (tedy krome titulku s Marsem) ale pak jsem si precetl par komentaru a uvedomil si ze to memovani soucasnych trendu ci z 80.-90. (apple, nokia) let dost lidem slaplo na bebicko a diky tomu hodnotej nizko, tak jsem si prece jenom prisadil, protoze cca do pulky jsem se skoro kralovsky bavil a pak uz tam zustal jen nesmrtelnej Udo Kier s jeste nesmrtelnejsim Kitem Dalem. Mutterfickers.

Zánik (2015)

Rozhodne to je zombie film z toho lepsiho soudku a radsi takhle evolvovany zombiky nez ty inteligentni jak bylo z zombie armade, to fakt ne.

Očista navždy (2021)

Puvodne jsem chtel dat 3* ale kdyz jsem se zamyslel, ze to je vlastne dil z poloviny 18 let celkovych ocist, tak me ve vysledku zustalo par zasadnich otazek, jako: Proc se tahle situace nestala driv? Jak to vyresili s lidma z vecne ocisty? Jakto ze po takovymhle failu pokracovali dal s ocistama? No proste po prezidentske ociste, ktera mela i epilog, zrovna tady ten epilog dost chybi.

Liga spravedlnosti (2017)

Po tom co jsem videl Novy mutanty a Dark Phoenix, tak tohle je rozhodne lepsi pokoukani a jsem zvedavej na Zackuv novejsi sestrih. (290)

Daft Punk: Epilogue (2021) (hudební videoklip)

Grandiozni ukonceni kariery. Uz chapu jak se citili nasi rodice kdyz se rozpadli Beatles.

Školní výlet (2012)

Rozhodne to neni zadnej propadak jak tady vetsina tvrdi, starsi herci jsou spickovi a vsichni od Magnuska vekove niz akorat shazujou svym "ne"herectvim dojem z filmu. Jinak podobne to ma plno duchodcu, ale to mladsi generace nepochopi.