Zrzavý pasažér (1987)

Objektivní hodnocení jde stranou, toto je kolosální B zábava! Dával se v roce 1988 Oscar za zvukový design? Toto by byl horký kandidát. A za herecký výkon bych nominoval George Kennedyho.

Cesta na Měsíc (1902)

Roztomilé. Jsem jako děcko, které právě dostalo vysněnou hračku.

Smrtelná kořist (1987)

Velmi zábavné! A když už legrace opadala a začal jsem se trochu nudit, tak přišla nějaká další jobovka :]

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Dost jsem se pobavil, souhlasím s většinou pozitivních komentářů. Neodpustím si poznámku; Musím být Brit, abych pochopil ty vtipy s labutí? To mi zrovna nepřišlo vůbec vtipné...

Věčný žid (1940)

Cítím neklid a mám husí kůži. Záběry mnohých židů ve snímku mohly být jejich poslední...

Hanebný pancharti (2009)

Moc hezká, stylová nacistická kovbojka :] Spoiler: Všimli jste si také, že když Landa škrtí Bridget, tak je scéna jak vystřižená z Přeletu nad kukaččím hnízdem?

Far Cry (2008)

U Alone in the dark jsem se často nudil, ale toto veledílo mi přišlo dokonce velmi zábavné. A opravdu nevím, jestli to tak pan Boll chtěl :]

Ptačí král (1997) (TV film)

Solidní studiová záležitost. Ke konci si všimněte, kterak sultán ke stolu přichází, před sebou okurku a dvě rajčata :]

MacGyver: Cesta do zkázy (1994) (TV film)

V tajně vybudované nukleární laboratoři přímo pod historickým hradem asi hrají vědci tenis? Ale proč ne? Já se bavil! :]