Nejistá sezóna (1987)

Film má velikou vypovídací hodnotu, hořkou příchuť. Nicméně jsem si jej (čistě subjektivně) nedokázal vychutnat. Přitom jejich divadlo zbožňuji. 3.5*

Iga ninpoucho (1982)

Polovinu filmu jsem přemýšlel, o co tam jde a druhou půlku se střídavě bavil a nudil. Některé scény byly atmosférické a povedené, ale celkově vzato mi to často zavánělo amaterismem. Musím ocenit pár dobrých nápadů, ale jinak čistě subjektivně u mě zavládlo zklamání.

Max Payne (2008)

Mně se ten zvláštně komixový způsob Maxe Payna líbil. Příběh byl hloupoučce naivní a snadno prohlédnutelný, ale jinak to pro mě byla zábavná podívaná. Vyzdvihnout musím vynikající hudbu, bez níž by to bylo maximálně za tři hvězdy a bez níž by scény zřejmě působily až pateticky. 3 a 3/4 hvězdy :]

Voskové muzeum 2: Ztraceni v čase (1992)

Bohužel velmi mělký a většinou nudný film. Několik světlejších scén a úsměvných okamžiků moje hodnocení určitě nezachrání. Také musím připomenout podprůměrnou hudbu a naštěstí naprosto skvělého Bruce Campbella :]

Svůdné zombie (2008)

To byl zas jednou špatný film. Ano, bylo na co se dívat, ale jinak... K postavám jsem nemohl mít vůbec žádny vztah a ani ten "humor" mi nepadl do noty. Chvílemi nuda.

Duel gigantů (1976)

Velkolepá, spíše béčková zábava s vynikající hudbou (tak je skutečně vykradená?). Kde ty nápady berou?

Černá kočka (1981)

Vcelku zábavný film, z jeho zpracování mám rozporuplné pocity. Je vidět, že pan Fulci umí, ale některé scény se prostě nepovedly...

Pád Berlína II. (1949)

Slabší a zdlouhavější díl, hodnotím o půl hvězdičky méně. Přesto byl útok na Reichstag naprosto skvělý! :]

Pád Berlína I. (1949)

Po stránce zpracování mě film velmi mile překvapil! Že by první Ruský blockbuster? :] Vykreslení mocnářů je samozřejmě groteskní a nereálné a propaganda už celý snímek mění ve frašku. Nicméně jsem se i přes délku snímku velmi bavil. 3.5 hvězdičky.

Růžoví plameňáci (1972)

Nechutnosti mi tu příjdou příliš prvoplánovité. Status kultu si tato prapodivná slátanina podle mě nezaslouží. Být originální a šokující za každou cenu? Jo, proč ne, ale u mě to nefungovalo.