Příběh služebnice (2017) (seriál)

Sledujem mnoho serialov a musim povedat,ze toto je jediny serial,pri ktorom som zazila tie najintenzivnejsie pocity,vratane nenavisti,bezmocnosti,ale aj lasky,priatelstva,spolupatricnosti,...obe serie vo mne zanechali velky dojem a napriek tomu,ze som to dopozerala pred tyzdnom,neprejde den,aby som si na ten serial nespomenula. Tesim sa na tretiu seriu a som zvedava,ako sa to dalej vyvinie. Za mna 100 %

Příběh služebnice - Mayday (2019) (epizoda)

Tato tretia seria je pre mna rozporuplna. Najskor sa prvych sedem casti nic poriadne nedialo,neskutocne sa to vlieklo a potom zrazu posledna cast bola takou emocialnou zalezitostou,ze som nchapala. Polednych 10 minut som stravila slzami v ociach...Toto bolo po tych mnohych nudnejsich epizodach akesi zadostucinenie a prislub toho,ze stvrtu seriu budem urcite dalej sledovat. Odporucam,poslednych pat dielov by som dala 5*

Příběh služebnice - Nevhodná (2019) (epizoda)

Už to začína byť príliš uťahané. V podstate, predchádzajúce diely, vrátane tohto, boli veľmi podobné. Celé sa to vlieklo, na konci menšie vzrušenie a nič viac. Som rada, že sme konečne videli aj príbeh tety Lýdie ( sexuálne neukojenej a určite nie psychicky v pohode). Tiež vidím určitú paralelu medzi premenou June, ako začína byť tiež mierne cvaknutá ( veď kto by tam z toho nebol , že? )- tiež máte pocit, že sa June mení postupne na tetu Lýdiu? ..ale celkovo sa tam ozaj nič nedeje. Celkom sa obávam toho, ako vlastne táto séria skončí, keďže sa jedná už o ôsmy diel, čakajú nás len dva diely a neviem, ako to chcú zakončiť. Popravde, ak bude ďalšia séria, tak to už nebudem pozerať, lebo to ide akosi dole z kopca.

Případ číslo 39 (2009)

Taky priemerný horor, ktorý presne viete, ako dopadne, presne viete, kto je za všetkým, ale aj tak si ho pozriete, lebo sa chcete zo dvakrát zľaknúť.

Půlnoční láska (2018)

Mne sa ten film nepáčil. Takto....POZOR SPOILER!!!,,,,vo filme nečakám nejakú logiku, ale mne bolo fakt smiešne to, že najskôr akože 18 rokov nevyjde dievča z domu cez deň ( pritom ale sedela ako malá na móle s matkou- samozrejme cez deň, krajina zaliata slnkom ) a potom zrazu zažije na pár sekúnd východ slnka( čomu predchádzal šialený beh domov ) a zrazu umiera. Bez príznakov, ak teda nerátame to trasenie rúk, a najlepšie, že zrazu nikomu nevadí, že je na slnku, zrazu dievča umre asi do mesiaca, lebo však sa to dialo akože cez leto, najlepšie že otec je s tým totálne vyrovnaný, keď za ním príde chalan ohľadom odpustenia...no neviem, proste celé to bolo totálne pritiahnuté za vlasy. Vôbec by som to neriešila, keby celý film nebol podaný tak tragicky, tie spomalené zábery, spomienkové zábery na konci a podobne. Ani herci mi nejako nesedeli, proste som čakala od toho viac Dve * za to, že ma to dokázalo na konci trošku rozcitlivieť, že mi nejaká tá slza ukvapla a za syna Arnolda, ktorý sa, mimochodom, totálne podobá na svojho tatka- ten úsmev, hlas..no všetko. Rozhodne nemám chuť pozerať tento film ešte raz.

Queer tým (2018) (pořad)

Ježíííš, toto doslova milujem a veru, nejedenkrát mi vyšla slzička.

Sexy Jexi (2019)

Mam velmi rada Adama a dokazem sa zasmiat aj na lacnych vtipoch,ale toto bola ozaj kravina. Nefungovalo to,cely pribeh bol stupidny,dokonca ani ta romanticka zapletka ma nejako nechytila a hlavne- ta neustale sa priblizujuca a oddalujuca kamera ma neskutocne vytacala!!! Jedna hviezdicka za Adama a druha za hudbu a to som este zhovievava.

Sexy příšery (2021) (pořad)

Malo to zaujímavý nápad,tie masky boli božie, nechápem ako dlho im to museli robiť. Tiež oceňujem rýchlu stopáž,každý diel utiekol ako voda. Nasmiala som sa na tom a raz som sa ozaj pristihla pri tom,že keby som videla len naozajstný zjav daného človeka,myslela som si ,že je to namyslený týpek a z neho bol pomerne vtipný a milý človek v skutočnosti. Čiže,účel to podľa mňa splnilo ( nesudit podľa vzhľadu) . Za mňa pekne 4*,dala by som ak viac,ale som zvedavá na ďalšiu sériu ( dúfam,že bude).

Sierra Burgess je marná (2018)

Chytilo ma to za srdce a dávam tomu 5*, pretože aj ja som bola kedysi jedna taká slnečnica ❤

Smrt panen (1999)

Film o tom, ake nasledky moze mat jeden vecer straveny s miestnym casanovom. Alebo som to proste len nepochopila.... a bolo to uplne o niecom inom. Pre mna je najsilnejsim momentom "rozhovor" cez telefon prostrednictvom pustania si pesniciek.