Marťan (2015)

Matt Damon dokázal, že je Pan Herec. Například u scény, kdy si sám zašívá tržnou ránu, jsem to pociťoval spolu s ním.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Na tento snímek jsem se obzvláště těšil, protože fandím hororovému žánru. Několik pasáží bylo opravdu děsivých, u dalších scének jsem se trhal smíchy (např: scénky s perníčky). Ovšem na druhou stranu dávám 3 hvězdy z důvodu, že pár scének si mohli odpustit nebo je více doladit. Bohužel asi polovina filmu není pro staršího diváka, nebo mi to tak alespoň přišlo.

U moře (2015)

Nuda, celý film zachránil akorát Brad svým hereckým výkonem. Jinak nikdy jsem se snad netěšil víc, až film skončí. Sice film přiláká ty diváky, kteří budou chtít vidět Angeliny poprsí, ovšem jako film dost slabé. Závěr filmu jsem si říkal, zda to Angelina myslela opravdu vážně :D Jinak film bych nezařadil ani jako drama, ani jako romantický. Spíše speciální kategorie

Husí kůže (2015)

Na film jsem čekal delší dobu, díky traileru a těšil jsem se.. Nakonec mi dal, co jsem očekával, ale bohužel nic víc. Film je moc hezky udělaný, zápletka super. Ve filmu se vyskytuje jen mizivé minimum pasáží, u kterých by jste se lekli, což je škoda, protože horrory zbožňuji, ale jako komedie to působí vcelku fajn. Nakonec jsem se rozhodoval a dávám 75%