Ulice Cloverfield 10 (2016)

Jsou vaše předsudky o šíleném magorovi, který vás drží v úkrytu s tím, že je konec světa správné? Přesně takto si s vámi zahrává Ulice Cloverfield 10

Táta je doma (2015)

Lepší průměrná komedie pro celou rodinu

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Konečně opět skvělý animák pro všechny věkové skupiny. Tento snímek nejen pobaví, ale také ohromí propracovaným prostředím do nejmenších detailů. Tohle opravdu stojí za to vidět v kině

Zoolander No. 2 (2016)

Oproti prvnímu Zoolanderovi značně pohoršení. Pokus o vtipy se zcela nevyvedl, 2hvězdičky přesto dávám za zpracování a občas vtipné narážky, které nebyly pod hladinou průměrnosti.

Deadpool (2016)

Za mě fajn, ale tento styl humoru mě už nijak moc nebere. Občas se člověk zasměje, ale film dělaný spíše pro pubertální diváky, což odpovídalo lidem přítomným se mnou v kině.

Milenci těch druhých (2015)

Nějak jsem tento film málem opomenul, ale napravil jsem a vůbec nelituji. Příběh o páru, který o to přijde společně a po dlouhých letech se znovu setkají, jenže jen jako kamarádi, které to k sobě opravdu hodně táhne a přitom si užívají s někým jiným, jak toto asi dopadne... Konec předvídatelný, ale zápletky jsou super, stejně jako celkový vývoj filmu

Mama (2013)

Horor MAMA hodnotím jako lepší průměr, lekačky slušné. Ovšem digitální zpracování Mamy na mě v určitých místech nepůsobilo nijak hezky, ale to je jen můj osobní názor. Mama v roli přehnané opatrovnice holčiček zabrala jako příběh k hororu celkem dobře, hodnotím 70%

Nakládačka (2004)

Ještě jako tanečník street dance jsme spolu s celou skupinou sledovali tento film na notebooku na táboře a samozřejmě taneční choreografie v té době dokonalé a to nám stačilo k perfektnímu zážitku

Okrsek 13 (2004)

Velmi zajímavé záběry skoků z budov na další budovy doplněných skvělým soundtrackem. Film jsem zprvu moc nemusel, ale postupem času jsem mu přišel na chuť. Možná brzy zopakuji

Dánská dívka (2015)

Eddie Redmayne mě oslovil už u filmu Teorie všeho, i jako Lili v Dánské dívce hrál přesvědčivě, to ale není všechno. Několikrát jsem kontroloval čas, kdy už to konečně skončí. Věřím přesto, že film si najde své diváky, kteří budou z něho unešeni.