Ant-Man (2015)

Vždy som mal MARVEL radšej ako DC a po tomto filme sa to nezmenilo. Aj keď cez začiatok som sa ťažko prekúsaval. Ale keď začal Ant-Man trénovať tak som sa konečne začal baviť. Najlepšie chvíle filmu ale nastali keď začala finálna bitva ktorá bola skvelá. Potešili efekty a Falcon. Ale musím uznať že ide o slabšiu marvelovku.

Kniha džunglí (2016)

Krásny remake známeho príbehu ktorý už všetci dobre poznajú.Výborné efekty vytvárajú krásnu atmosféru pri ktorej sa chcete všetkých zvierat dotýkať.Hudba od menej známeho autora pri ktorej som mal pocit že melódiu poskladal Mozart.A medveďa Balúa si musí zamilovať každý.Je tu aj humor ktorý pobaví každú generáciu.Režisér sa tiež posnažil a je to vidieť.100%

Voják štěstěny (1976)

Bud Spencer v tomto filme veľmi milo prekvapil a vytiahol to na 5 hviezd z niekoľko dôvodov.Za prvé je to hudba ktorá je tradične z dielne bratov Angelisovcov ktorý tentoraz vytvorili hravú hudbu ktorá pri bitkách vytvára dobrú atmosféru.Ďalej je tu slabší humor ale zopár vtipov sa tu nájde.Postavy sú zaujímavé a netradične štíhli Bud rozdáva rany ako o život.A kostými a prostredie sú fakt super.

Zlatý kompas (2007)

Film má super efekty,super soundtrack a super nápady. Ale to čo sa dialo na plátne tomu som nechápal.Príbeh je mizerný ale pozitíva prevládajú nad negativamy. TAKŽE V PERCENTÁCH TO JE 70%

Karate Kid (2010)

Film je pre mňa prekvapenie pretože som čakal niečo menej ale prekvapilo ma nové spracovanie.Bitky sú v pohode a záver som si uzival.Celkovo zaujímavý film na 70%

Sám doma (1990)

Kto tento film nevidel tak by tu nemal mať účet.Síce ma nejaké chybičky ale skoro vôbec to nepocítite.Film má tiež nejaký humor ale niekedy je trápny alebo keď film pozeráte druhý krát tak sa nezasmejete.Ale aj tak si tento film každé vianoce nenechám ujist. 75%

Policajt drábem (1973)

Film moc ako komédia neobstojí ale ako krimi áno.Bud nesklamal a zase rozdával rany o 106.Zápletka je dosť dobrá ale vo filme niečo skrátka chýba. V PERCENTÁCH SLABŠÍCH 50%

Hodný dinosaurus (2015)

Tento film má krásne animácie a niekedy sa aj zasmejete ale to fakt iba niekedy.Príbeh sa mi páči ale trochu vykráda o trošku horšieho Nema.Inak film je dobrý.TOTO VŠETKO STAČILO NA 55%

Hotel Transylvánie (2012)

Tento film ma rozosmial.Animácie sú v pohode.ani zápletka není zlá.Skrátka s každého rožku trošku.Není tomu čo vytknúť. V PERCENTÁCH JE TO 75%

Sám doma 3 (1997)

Nuda od začiatku do konca.Neviem ale bolo by lepšie nejaké pokračovanie s Kevinom.Podľa mňa tento film není Sám doma ale niečo čo sa na originále priživilo. V PERCENTÁCH TO BUDE 25%