LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Jediné co jsem adorval byl záporák a Stef. ZBytek mne traumatizoval na zbytek života :D

Fix, A (2008)

Po stránce  filmové... Fuuu... Ale cením pokus o pojetí mnohdy tabuizovaného tématu, jakým jest šikana. A bylo fajn vidět Mauriello v něčem jiném než bylo to peklo Lazy town. Měla talent, škoda, že její kariéra nepokračovala.

Depp vs. Heardová (2023) (seriál) odpad!

Proč? Tohle mi přijde neetické. Bulvár dokumetaristiky.. Mnoho rozvborů na YT je daleko lepších než tohle...

Princ a Večernice (1978)

Tohle je tragédie... Miluju princeznu Libušku. A Mrakomora. :D Ale pane na nebesích! Ten kdo napsal toho prince, patří do pekla. Za tuhle "postavu" strhám celý film. Takže dvě hvězdy. jedna za Brzobohatého, druhá za Šafránkovou. :D

Konkuríto (2004)

Nedokoukal jsem to.. Snad proto že jde o "film" na motivy skutečného činu. Jen doufám, že během natáčení neměl nikdo psychické problémy z toho co se dělo na place. Jistá surovost tohopt snímku a "amatérská" kamera pro mne dodávají na autentičnosti

Predátor: Kořist (2022)

Velice solidní. Pro fandy tohoto emzáka určitě zasloužení "spasení". Já ale nejsem tolik políben totou frančízou a tak se odpojím od nějaké té fandomové mentality. Film má dobré tempo, atmosféru i herce, Za mne méně výrazná hudba, ale neurazí. Ani se mi nechce věřit, že pod Disneym můře stále vyjít takto charakterní film. Ale pořád bych Disneymu přál aspoň malý bankrot. xD No to je na jiné téma. Prey, je supr film  a tak to je. Tečka!

Prometheus (2012)

Za prvé - Ridley pošpinil Geigerův vizuál a to mu nikdy neodpustím. Za druhé, nikdy asi nepochopím proč odmítnul udělat režisérskou/prodlouženou verzi. Tenhle film je bordel, Aneb jak dokáže zničit film postprodukce, přepisování scénáře, přetáčky a tvrdohlavost režiséra. I čtvrtý vetřelec mne bavil více. Za mne zklamání. Mohl to být dobrý horor. Ale je to jen děsně naivní film s hloupými postavami, hloupou zápletkou... A nenechte men začít mluvit o tom jak je zvláštní že v době kdy jsme daleko před událostmi prvního dílu je všude modernější technologie a design. Tohle je fakt smutný...

Il Figlio del corsaro rosso (1959)

Věřím, že Lex by zvládl daleko složitější bojové choreografie, ale doba vzniku tohot snímku na to uplně nesázela. Ale common... Barker s dlouhým vlasem? Nice. Dvě hvězdy xD

Old Shatterhand (1964)

Já mám rád tuhle akčnější mayovku. Ano, je totálně nepřesná, ale jako filmová podívaná to funguje. Jen škoda že není tolik vidět krajina.