Anděl Páně (2005)

80% - komentář 20ti slovy: Hezká, zábavná a "normální" česká pohádka, bez snahy o dementní vtipy, nebo přehrávaní herců. Oba díly na stejné úrovni, takže komentuju stejně.

Anděl Páně 2 (2016)

75% - komentář 20ti slovy: Hezká, zábavná a "normální" česká pohádka, bez snahy o dementní vtipy, nebo přehrávaní herců. Oba díly na stejné úrovni, takže komentuju stejně.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

90% - komentář 20ti slovy: Příjemný film o citech a lásce v podání robota. Líbil se mi příběh zasazený do několika generací rodiny. Závěr hezký a dojemný.

An Evening with Beverly Luff Linn (2018)

45% - komentář 20ti slovy: Film bez popisku...nedivím se :D Divné postavy dělají "nesmyslné" činnosti, směřující ke konci bez pointy. Fakt nevím, ale občas jsem se bavil :D

Angry Birds ve filmu (2016)

85% - komentář 20ti slovy: Krásná animace, pěkné 3D, vtipné hlášky, zábavní ptáci a samozřejmě, finální bitva byla skvělá. Nečekal bych to, ale bavil jsem se výborně!

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

60% - komentář 20ti slovy: Obyčejná "démonština", která nijak nepřekvapí. Patří ale mezi ty lepší, s mrazením a hutnou atmosférou, ikdyž osazení domu bylo nějak v pohodě.

Anomalisa (2015)

60% - komentář 20ti slovy: To muselo byt drbačka jak prase a přitom taková blbost :D Obyčejná krize středního věku zobrazená loutkama, fakt výbornýma loutkama a animací.

Anon (2018)

25% - komentář 20ti slovy: Originální nápad, ale zpracování debilní. Nic se nedělo, akce žádná, znuděně to plynulo až do konce a i ten nebyl žádná sláva. +++ SPOILER 20ti slovy: Lidstvo má "internet" v oku a pár jedinců umí dělat "cenzury" a krýt vraždy. Policajt najde podezřelou, která až tak podezřelá není...konec.

Anthropoid (2016)

60% - komentář 20ti slovy: Člověk rád vidí "světový" film o nás a u nás, ale bohužel mi to připadalo takové "ospalé". Rozhodně jsem měl počkat na dabing!!

Ant-Man (2015)

65% - komentář 20ti slovy: Svěží představení nového "superhrdiny", ale bohužel ten scénař. Často jsem si říkal "proč tohle? proč takhle? nedomyšlené" + křečovité dialogy a vtipy.