Esa z pralesa (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Průměrná pohádka s animací na lepší úrovni. Minimum "vtipných" vtipů a příběhově slabé. Něco jako "Kung-fu panda" v seriálovém podání. Zkouknuto - zapomenuto.

Escobar (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Kdybych neviděl Narcos a neměl přečtené pár informací, tak absolutně netuším o co šlo. Příběh letěl a nic nenavazovalo...prostě "chaos". Javier ale výborný. +++ SPOILER 20ti slovy: Hodně stručně a střihovitě shrnutý život Escobara. Od "podnikatele", politika a spasitele...po zločince, teroristu a narkobarona. Nakonec ho zabijou, že.

Extrémní rychlost (2017)

35% - komentář 20ti slovy: Rychle a zběsile + Dannyho parťáci + 60 sekund, od každého ale slabý odvar. Scenáristi to chtěli tak zamotat, až mě to přestalo zajímat.

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Pořádný vtip je tak jednou za 15 minut a to je málo. Sice koukatelné, ale potřetí vesměs to stejné a snadno zapomenutelné.

Ferdinand (2017)

60% - komentář 20ti slovy: "Klasický" animák s "jednodušší" animací a dějem. Pár roztomilých a bláznivých zvířatek, které drží vtipem příběh nad vodou. Nenadchne, nezklame a párkrát pobaví.

Ferrari: Cesta k nesmrtelnosti (2017)

55% - komentář 20ti slovy: "Fantasticky sestříhaná sbírka nekrologů"...BluPix to vystihl a já souhlasím. Dokument to není, nic se pořádně nedozvíte, ale před jezdci smekám.

Gangsterdam (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Aha...takže technika "tichého prdu" není můj vynález a nepoužívám ji pouze já :D Durex TOP a závěrečná finta s (ne)předánim drog super. Jinak ale průměr.

Gauguin (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Depka ve Francii, pohoda na Tahiti, pak depka na Tahiti a konec. Těžký život "umělce", pomalé a obrazy nic moc. Alespoň ta příroda. Souhlas s "Cinematrix".

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Katastrofický, sci-fi akčňák...to je moje! Ale...kde se stala chyba? Mdlé, ukecané, ničemu jsem nevěřil a všechno mi bylo fuk.

Ghost Stories (2017)

60% - komentář 20ti slovy: No...jak se to veme...3 příběhy jsou celkem mrazivé a hezky hororové, ale to závěrečné rozuzlení mi nesedlo, ikdyž bylo "zajímavé". +++ SPOILER 20ti slovy: Profesor vyšetřuje tři duchařské záhady, které jsou ve skutečnosti jeho sny, vjemy a okolní činnosti nemocničního personálu, kde leží v kómatu.