Firefly (2002) (seriál)

30% - komentář 20ti slovy: Strašně hloupoučký seriál, hloupoučké dialogy, hloupoučké průběhy jednotlivých dílů a protivně trapné hlášky v "cizím" jazyce. Nedivím se, že ho zrušili.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

60% - komentář 20ti slovy: První epizody originální a mrazivé...bohužel po odkrytí karet se řešily pouze "osudy" lidí, až se to doplácalo do konce...bez konce.

Flubber (1997)

50% - komentář 20ti slovy: Ve 12 letech, byl toto pro mě "kult" :D Úžasné želatinové zvířátko, plno vynálezů a drama! :D Teď už zbyla bohužel jenom ta nostalgie.

Francesca (2015)

15% - komentář 20ti slovy: Jasně, hrajeme si tu na "ááárt" a "styl", ale to zas byla hovadina Vám povím. Blikající a nezáživný bordel. A vrah? Proč? Nevím?

František je děvkař (2008)

65% - komentář 20ti slovy: České "komedie" moc nemusím, ale tady díky excelentnímu Poláškovi, který byl nenásilně vtipně flegmatický ňouma, jsem se bavil podezřele dobře.

Fuocoammare (Požár na moři) (2016)

5% - komentář 20ti slovy: Cože?! Dokument? Cože?! Ze 114 minut čumíte 95 minut jak ženská stele postel, vaří a malý kluk čumí na moře a hraje si s prakem.

Fúsi (2015)

85% - komentář 20ti slovy: Žádné drama, žádné zvraty, prostě pomalu plynoucí film o "ztraceném", stereotypním životě, který mě vtáhnul. Až mi ho bylo líto.

Fyre Fraud (2019)

70% - komentář 20ti slovy: "Hezké" doplnění prvního dokumentu "Fyre", který ukazoval přímo dění na festivalu, zatímco tento doplňoval rozhovory a "zákulisními machinacemi". Nutno vidět oba.

FYRE: Největší večírek, co nikdy nebyl (2019)

80% - komentář 20ti slovy: Cha! Takový dokument nedokument. Spíš bylo zábavné sledovat, jak se to všechno sere a zbohatlíci začnou plakat, že nebudou jachty a vily.

Gangsterdam (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Aha...takže technika "tichého prdu" není můj vynález a nepoužívám ji pouze já :D Durex TOP a závěrečná finta s (ne)předánim drog super. Jinak ale průměr.