Grimsby (2016)

70% - komentář 20ti slovy: Pro Cohena by měli vytvořit novou Oscarovou kategorii, protože to se jen tak nevídí :D Občas hluché místa, ale úchylné, dementní a originální.

Gringo: Zelená pilule (2018)

45% - komentář 20ti slovy: Sice dost postav a zbytečných odboček, ale obsazení výborné, zápletka ucházející a pár vtípků povedených. Bohužel tomu razantně chybí tempo a svižnost.

Grinch (2018)

65% - komentář 20ti slovy: Lepší, barevnější a zábavnějši, s více technickými možnostmi, než u hrané verze, kterou moc nemusím. Příběhově ale pořád stejná klasika...nemastná-neslaná.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

85% - komentář 20ti slovy: První půlka slabší, ale nutná k vybudování charakteru a "antivazeb" k jednotce. Válečné scény drsné, až se tajil dech a příběh každopádně úžasný!

Hadí doupě (2017)

25% - komentář 20ti slovy: Jéééj, to zas bylo. Typická "komorní" kriminálka, kde se 2 hodiny vyslíchají všichni přítomní. Postavy nezáživné a rozuzlení jsem tak nějak tušil.

Hadi v letadle (2006)

55% - komentář 20ti slovy: Jasně...blbina na pobavení...a taky že pobavila. Hadi, s ninjovskou přesností a precizní taktikou, pozabijejí půlku letadla, které nakonec i unesou :D

Hangman (2015)

40% - komentář 20ti slovy: Bez napětí, žádný vývoj v ději, žádný "teror". Týpek pije džus, čumí na monitory a přitom tolik potenciálu, dělat rodině ze života "peklo".

Hardcore Henry (2015)

65% - komentář 20ti slovy: 100% autentičnost s FP střílečkama! Nonstop akce, střílení, boss, hromada protivníků, ale vůbec netušíte o co jde, v náhodných lokalitách. Originální a po chvilce ohrané.

Hastrman (2018)

20% - komentář 20ti slovy: Nebyla to taková ta "klasická" česká sračka...atmosféra ušla, ale totálně o hovně. vodník? Milostný trojúhelník? Pointa? Závěr? Nepochopeno a nuda.

Havenhurst (2016)

50% - komentář 20ti slovy: Mělo to celkem slušný průběh, ale konec mi připadal hrozně uspěchaný, utnutý v tom nejlepším, vůbec nevygradoval a samotný závěr fakt divný.