Skála (1996)

Navzdory Bayovi je to jeden z nejlepsich akcnich filmu vsech dob. Strih, kamera a hudba jsou super. Zbyvaci dve HVEZDY maji na svedomi Ed Harris a bozsky Sean Connery.

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad) odpad!

Problem vubec neni v tom JAK to ten Jaryn rika. Kamen urazu je v tom CO rika a ze mu tam ani nema kdo oponovat. Je to asi jako kdyby si Andy psal sam do MF DNES. Je to zcela nejhorsi porad ze vsech tech hruz, co na nas televize muze vyzvracet.

Avengers: Infinity War (2018)

Všechno si to pěkne sedlo a já si vedle toho sednul na prdel a seděl tam ty skoro dvě a půl hodiny s otevřenou hubou a čuměl jak puk. Zcela jasně je to ten nejlepší komiksový film od Marvelu a kdyby DC nemělo Burtonova a Nolanova Batmana tak by to byl nejlepší komiksák ever. Prvně, kdy si po prvním dílu říkám, že ten rok čekání na dvojku bude setsakramentsky dlouhej. A je to navíc hrozně vtipný! Teda já a Gu-staff jsme se smáli až oříšky po sálu lítaly. Zbytek kina vypadal spíš zádumčivě (zřejmě někdo tady z fakulty filmové teorie)..

Pavoučí teror (2002)

Kdyz se zamyslite, tak je to vlastne na ctyri hvezdy - mile priblbe, vtipne a na nic si to nehraje. A ma to Kari a Scarlettku. Za me moc pekna podivana.

Detektiv Martin Tomsa - Camel story (1994) (epizoda)

To bylo taaaaaak blby, ze to az mozny neni. Sabina vyborna naha, priserna jakmile otevrela hubicku. Nezapomenutelny vylet do devadesatek, na ktere by clovek docela rad zapomnel. A ty hadry! Dve hvezdicky za dve kozicky..

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Jak zminil kolega gu-staff - malem jsem se pochcal. Mohlo za to kapucino pred kinem a pak kulervouci zazitek jaky nam ten stary paprda po letech zase naserviroval. Cekal jsem, ze aspon na chvili polevi a nic. Vysvobodily mne az zaverecne titulky. Neskutecny zazitek, ktery si od zacatku do konce drzi skvele tempo. Knihu jsem nastesti nestihl precist a tak me ani v nejmensim nemohli vadit jakekoli nesrovnalosti mezi knizni predlohou a zcela dokonalym vizualnim ztvarnenim, ktere bylo temer k dokonalosti dotazene technologii Imax. Nehledal bych v tom nejake poselstvi, ale zabava je to neskutecna.

Stalo se (2008)

(Ne)stalo se tam bohuzel vubec nic