MOST! (2019) (seriál)

Neuvěřitelná pecka!

Bumblebee (2018)

Vcelku dobré a ve 4DX to docela odsejpá. Nicméně je to zcela rodinný film se vším, co k tomu patří.

Venom (2018)

Bohužel je vidět, jak moc se v tom někdo vrtal a taky jak moc tomu vzala ta přístupnost. Jinak to ale byla vcelku prdel jako za starých časů se Spawnem.

Aquaman (2018)

Bylo to boží! Není to samozřejmě na plnou palbu (vzhledem k tématu), ale nevim, co víc si od komiksové adaptace přát.

Bohemian Rhapsody (2018)

Je to strašně dobře udělaný film. Nebo možná dokonalý videoklip. Jako takový si určitě zaslouží zdejší hodnocení, ale.. Spousta věcí se nestala tak, jak nám film ukazuje a hlavní problém je v tom, co nám film neukazuje nebo neříká vůbec. Ale čtyři* si to zaslouží, protože nakroucené je to sakra dobře.

Predátor: Evoluce (2018)

Doporucuju. Urcite se podivejte. Funguje tam vyborne nekolik scen (dobre, tak jsou asi tri) kdy se nestrili, ale lidi se tam jen bavi mezi sebou a delaj fory. To jde Blackovi stale vyborne a dokonce jsem se smal nahlas. Nevim ale, jestli to je nutny zrovna u takovyho filmu. Jinak priserny blabol bez spetky atmosfery nebo napeti. Ale utece to a pokud mate mozek na very low a jste po lobotomii nebo osmi pivech tak to neurazi. Tri hvezdy za ty tri vtipy. Snad to nebude mit pokracovani.

Vražedné jezero (2016) odpad!

Strasne bych si pral byt u toho, kdyz podobna vec vznika. Chtel jsem dat jednu hvezdu za tu holku s kozama od krve co si neumela zapnout kosili, ale bohuzel si ji neumela ani rozepnout, takze nic.