Ultimate Avengers: Konečná pomsta (2006)

Muj prvni komiksak od Marvelu. Takový neslaný nemastný... Kapitan Amerika je i tady šampónek, Banner i Hulk vypadali oba podivně. Zbytek tak nějak ok. Celou dobu jsem se těšil na závěrečnou bitku a ta mi pak přišla hrozně natahovaná... A když Hulka ve finále vyřídí injekce.. no sorry..

Road House (1989)

Film mého mládí.. Patrick se tu vykoupil z Hříšného tance a já se chtěl stát vyhazovačem!

Duna (1984)

Pro mě skvělé převedení knižní předlohy. Vyčítat filmu co všechno oproti knize vynechal a teprve dle toho film hodnotit? Jako opravdu? Kdysi jsem nejdříve viděl film a až o několik let později jsem četl i knihu. A pak jsem si znovu pustil film a byl jsem překvapen, jak skvěle se povedl a jak moc se mi Lynch trefil do noty. Není to pro každého, ale proč by taky mělo?

Dobrý voják Švejk (1956)

U Prota se můžete ptát, zda-li to byl člověk nebo mimozemšťan. U Švejka se můžete ptát, zda-li to byl idiot nebo dělal idioty ze všech okolo. A podle toho se buď cítit trapně a nebo se skvěle bavit. Já jsem jasně pro to druhé (v obou případech).

Likvidátor (1996)

Ještě nudnější než sledovat při práci likvidátora faktur... Ve své době to možná až tak blbě nepůsobilo, nicméně tehdy jsem se tomu (naštěstí) vyhnul. Téměř dvacet let poté mě ke sledování donutila pouze skutečnost, že jsem byl natolil unavený, že jsem nebyl schopen to ani přepnout ani vypnout..