Range 15 (2016)

Tenhle film se těžko hodnotí. Za prvé musím říct, že 3/4 hlášek jasně dává najevo, že film cílí hlavně na vojáky, či armády znalé. Ostatní budou mimo a naříkat nad trapárnou. Pro nás zbraněmi, chlastem a pošahaným humorem prolezlé je to ovšem zábavná jednoduchá freska natočená očividně pro radost a zábavu. Rozpočet je bohužel nižší, takže kvalitou obrazu a herců se to rovná Youtubu. Takže pro mě zábava za 5 i když ne každý vtip je povedený. Jako celek jsem se však pobavil nad míru, ostatní kvality jsou bohužel níže, mé hodnocení zde je průměr. I bring love to dark places :-D

Šofér (2014)

Tohle si natočil Carnahan jen pro svou osobní radost a to že si v tom plní své sny, které se někomu můžou zdát naprosto mimo, nebo úchylný je z toho cítít v každým záběru. Pro mě to byla kopice srandy a zábavy v hodině a půl. Ne každý joke míří do černého, ale je jich to dost a trefuje se víckrát než mine. Buď se naladíte na stejnou vlnu, nebo ne. Carnahanovi je to srdečně jedno.

Chraň nás od zlého (2014)

Za mě jsou ty čtyři hvězdy slabší. Úvod do příběhu je skvělý, ale jak film postupuje a rozplétá zápletku, tak to jde už jen dolů až k otřesnému finále. Za mě by to byl průměr, ale ta čtvrtá hvězda je za Banu, který dělá film lepším než je. S promyšlenějším scénářem to mohlo být v jiné lize, protože herecky a řemeslně je to fajnovka.

Sky Fighters: Akce v oblacích (2005)

Top gun byl sice taky velice naivní a nereálný, ale byl chlapský(ať si Tarantino říká co chce :-) ) Ale tohle je po všech stránkách přímo dětinský. Sice spousta krásný záběrů, takže se na to hezký dívá, ale to je všechno. Příběhově je to bohužel blíže Železnému orlu.

Sebevražedný oddíl (2016)

Ty 4 hvězdy jsou velmi slabé, ale jsou výsledkem toho, že v konečném zhodnocení, ač jsem nebyl nadšen, tak jsem se přijemně bavil. Není to nic co bych musel vidět pořád dokola, ale jako jednodubka k pivu to svůj účel splní. Tým je hrubě nevyužit a kromě Harley a Deadshota se tam všichni jen motají aby na to ty dva nebyli sami. Spíš než opravdový záporňáci jsou to jen takové smutné duše. Je to jak to je, ale mohlo být mnohem mnohem lépe. Soundtrack zde hraje na tu správnou notu

One Six Right (2005)

Jakožto pilotovi mi zahráli na srdíčkovou notu. Úvod a konec jsou obecnejší, protože vyjadřují pocity aviatiků, problémy s obyvateli okolí letišť, zbytečné rušení letištních ploch z důvodů urbanizace, osobní zážitky jednotlivých aktérů a prostě to co každý návštěvník letiště zná na svou kůži a zbožnuje. Tyto části se mi líbili mnohem více než prostřední, jenž popisuje historii jednoho významného letiště. Ač zajímavá, nemá tu osobní notu jako úvod a konec. Rozhodně zajímavý dokument, který stojí za vidění.

Osm hrozných (2015)

Pro mě osobně to není nejlepší film od Tarantina, ale pořád je to sakra výborný film od Tarantina. Stopáž sice brutální, ale ani jednu minutu jsem se nenudil. Herecky a filmařsky na jedničku. A pokud si někdo stěžuje na ukecanost, tak ať nechodí na Tarantina, protože vyčítat tady dialogy, je jako vyčítat výbuchy Michaelu Bayovi. Dle mého soudu tu jen mírně zaostává tempo budování napětí a práce s uzavřeným prostorem. Tarantino to má prostě v malíku a kdybych chtěl, tak bych chybičky našel. Rád se podívám znovu a tentokrát bez nějaké posr.... 20-ti minutové přestávky. P.S.: Nikdy jsem si nemyslel, že historka o kouření černého ptáka, by mě mohla tak zajímat a bavit, ale Samuel L.Jackson to dokázal :-D

Where Evil Lives (1991) odpad!

Povídkový film o osudech jednoho domu je bohužel po všech stránkách laciná televizní podívaná, která je ztrátou času.

Pozorovatelé 3 (1994) odpad!

Okopírovat Predátora a ještě blbě, k tomu přidat zápletku mutací z jinýho filmu, tím pádem to označit jako "trojku" tak to chce kus odvahy nebo demence, bohužel jsem nepřišel na to co to bylo. Kdyby se to nebralo tak vážně, tak by se člověk alespoň pobavil,ale takhle fakt ne. Jednu hvězdu by si zaslouil tak maximálně trenér psa, ale není tu nic proč tohle vidět.

Devil Story (1985) odpad!

Takhle prostě ne, ani v rámci amaterismu jakéhokoli stupně, bych toto nedokázal nazvat filmem. Je mi jasné, že některé věci v životě nemusíme vždy pochopit, stačí je pouze přijmout, ale tohle přijmout nejde. Jediná šance snímku je, že si jej pustí parta přiožralých nadšenců amatérských filmů a budou se smát neschopnosti tvůrců s postupujícím počtem panáků a uběhlých minut.