Kruh 2 (2005)

Prvý diel bol síce lepší, ale nie je to až také zlé. Celkovo to vysvetlilo, prečo sa to tým prekopírovaním neskončilo. Strach síce nebol vkuse, ale zase také, že dlho nič a potom zrazu baf .... Buď to s človekom nič neurobí alebo dostane na mieste infarkt. Takéto zľaknutia nemám rád. A s tými jeleňmi to bola pecka scéna.

V tom domě straší! (2006)

Pekná hororová rozprávka, ktorú si môžu pozrieť aj deti a bola to celkom príjemne strávená hodinka a pol. Má to dobrý dej, krásnu hudbu a zaujímavé pozadie, čo je to ten dom vlastne zač. A zároveň aj vtipné. Gratulujem.

Vzpomínky (2006)

Denzel Washington si má získal v Malcom X, Philadelphii, ale hlavne v Spomienke na Titánov. Je to skvelý herec a dokazuje to v každom filme kde hrá. Tak isto ma potešil Val Kilmer, ktorého som dlho nevidel. Dej a scénar boli pekne vymyslené a je vidieť, že to nenapísali len tak na kolene. Od začiatku do konca som sa nenudil a miestami som sa pristihol, že sa posúvam dopredu, aby som vedel čo sa stane ďalej.

Gympl (2007)

Taký zvláštny film. Na jednej strane je to Kocourkovo "ti vravím, ty vole...", na druhej učitelia s rodičmi čo nesmieš. Veľmi som sa nezabavil až na pár skvelých hlášok, ale zase ani nenudil. Také dobré 3 ***.

Casino Royale (2006)

Tak to bol neskutočný špionážny film s akciou a gradujúcou hudbou na každom kroku. Najviac ma dostali zvraty, ktorých je vo filme niekoľko a keď si už človek myslí, že je po všetkom, tak sa to celé začne znova a drsnejšie. Daniel Craig je skvelý a myslím si, že je lepší ako Pierce Brosnan.

Děti noci (2008)

Zaujímavý a zvláštny film. Každopádne výkony oboch hlavných postáv sú skvelé a najviac sa mi páčil Jiří Mádl ako Ubro, ktorý sa hrabe v kontajneroch, aby si získal nejaké veci.

Kurýr 2 (2005)

Mne sa páčilo aj pokračovanie a teraz hor sa na Kuriéra 3.

Wrestler (2008)

Nádherný film a aj veľmi smutný :-´( Mickey Rourke ako starnúci profesionálny wrestler sa snaží udržovať vo forme a zápasí cez víkendy avšak väčšina vecí mu prekĺzlo medzi prstami. Cez týždeň pracuje v jednom obchode a chodí do striptízového klubu za jednou kamarátkou, s ktorou rozoberajú ako sa mu darí a tak. Veľký comeback mu poskytne šanca odvetného zápasu proti jeho vtedajšiemu súperovi Ayatollahovi. Darren Aronofsky to zvládol na výbornú a tá záverečná hudba ...!

Wanted (2008)

Skvelé a majstrovské. Najviac sa mi páčili spomalené scény ala Matrix či Max Payne a ešte pri tom "Sooooorrrrry" v podaní James McAvoya nemali chybu. Od veľa ľudí som počul, že je to skvelý film a nezostáva mi nič iné ako to len potvrdiť.

Rallye smrti (2008)

Milujem akčné filmy a Jason Statham ukázal, že je zrodený pre tento žáner rovnako ako v Kuriérovi. Veľa akcie všade naokolo a páčilo sa mi ako na konci oblbli systém. Neskutočne som sa pri ňom bavil a niekedy si musím pozrieť aj to Death race 2000.