• Thriller

Muž na laně (2015)

Neuveriteľný a neskutočný príbeh podľa skutočnej udalosti. Celkom napínavé a zaujímavé divadlo.

Laputa (2015)

Väčšina deja sa odohráva v jednej miestnosti a ten je nezaujímavý a nudný. Miestami film pripomína kurz čapovania piva. Herecké obsadenie sa mi páčilo ale nenachádzam zmysel filmu. Film som síce dopozeral, ale bral som ho ako stratu času.

Iracionální muž (2015)

Zatiaľ podľa môjho sub. názoru najlepší film od Woody Allen, ktorý som videl. Vymyká sa jeho obvyklej tvorbe. Pointa filmu je doslova geniálna, a keď je už odhalená začína to byt riadny napinák. Herecké obsadenie je celkom dobre. Určite to odporúčam pozrieť aj odporcom štýlu Woody Allen, nakoľko film je výnimočný.

Gangster Ka (2015)

: Jedna z najlepších mafiánoviek za rok 2015. Slušné herecké obsadenie, film odráža mafiánske pomery v Čechách. Film ma spad a je napínavý od začiatku až do konca. Nie sú v ňom hluché miesta. Jeden z naj za rok 2015. Už teraz sa teším na pokračovanie: “Afričan“

Interstellar (2014)

Pre mňa najlepší sci-fi film, aký som doteraz videl. Tom Cruise môže ticho závidieť Matthew McConaughey, že do tohto filmu ho neobsadili. Film ma 169 minút, ale nepôsobí nezáživne a rozťahane. Pointa filmu je veľmi silná, zaujímavá a priekopnícka. Tento film by mal vidieť každý milovník sci-fi filmu.

Zero Tolerance (2015)

Nie je to akcia ako so Jasonom Stathamom, ale určite to nie je B-čkovy film, ako tu uvádzajú niektorý kritici. Takú dobru nehollywoodsku akciu som už dlho nevidel. Herci v hlavných úlohách predviedli vysoko profesionálny prístup, talent a nasadenie. Bol som šokovaný kvalitou tohto filmu. Určite si to pozriem ešte raz.

Wilsonov (2015)

Ako komédia dosť suché, ako krimi oničom. Jedine pozitívum je herecké obsadenie. Po hodine som to chcel vzdať, nakoniec som dopozeral a posledných 10 minút bolo celkom vtipných. Je to zbytočne dlhé.

Na vlastní pěst (2015)

V posledných rokoch hrá Bruce v samých B-čkových filmoch, horšie ako Seagalove filmy. Nechápem ako mohol klesnúť na túto úroveň.