Bod varu (2021)

Do kina jsem šla navnaděná vysokým hodnocením, ale za mě: zklamání. Největším problémem byl hlavní "hrdina", kterému nebylo za co/proč fandit.

Stíny v mlze - Klec (2022) (epizoda)

Dokoukat do konce byla opravdu "výzva"! Unylé tempo, monotónní dialogy, nuda, šeď. To je nějaká nová móda, že si kolegové tykají, ale oslovují se příjmením? A proč na ostravské policii pracují samí Pražáci, je mi taky záhadou. Brr!

Tootsie (1982)

Skvělá a naprosto nestárnoucí komedie, ve které funguje úplně všechno! Krásná hudba je třešničkou na dortu.

Havel (2020)

Nejen, že mě film nezklamal, ale naopak příjemně překvapil. A určitě nezůstane u jednoho shlédnutí.

Tenkrát podruhé (2019)

Film o lidech, kteří nevědí roupama co by a madam, která zjistí, že výměna postaršího manžela za postaršího milence nebyl dobrý nápad.

Jsem božská (2018)

Nemohu hodnotit hvězdičkami, protože jsem viděla cca 25 minut, víc se nedalo vydržet. S kamarádkou, která s tímto filmem přišla na návštěvu, jsme se dohodly, že tam dáme něco jiného a hned bylo veseleji!

Ad Astra (2019)

Čekala jsem všechno, jenom ne vesmírnou nudu! Nechápu, proč se taková běžná rodinná zápletka musela řešit zrovna na Marsu/u Neptunu. Vzkaz pro "seniora": těžko se jednomu hledá vesmírná inteligence, když má v hlavě piliny..

Přes prsty (2019)

Jedna hvězdička za Jiřího Langmajera - jinak by to skočilo v odpadu..