• Krátkometrážní

Rest: Čas hulit (2016) (hudební videoklip)

Nejlepší klip o hulení,který znám.Výborná věc,kterou Restovski vypustil zní v mojích uších často.Moc často nehulím,ale każdý,kdo to někdy podpálil,tak tohle ocení ;)

Výživový speciál (2014) (pořad)

Rádoby ,,fitness trenér´´ Tomáš Lukáš,kterýmu se směje celá CZ/SK fitness komunita zde společně s ,,výživářem´´ Lukášem Vránou stahují informace z internetu a poučují nás o tom,jak bychom se měli zdravě stravovat.Celkově si tento pořád na něco hraje,kvalita obrazu a zvuku by tak špatná nebyla,ale jinak jak říkám,informace jsou zde pouze přebrány a jde poznat,že občas ani neví o čem mluví.Pár věcí jsem se ale zde dozvěděl,ale jak říkám kdybych si to našel někde na internetu,tak to mám rychlejší a lepší.Tohle postrádá smysl.Kord když TL v poslední době na svých sociálních sítích zveřejňuje tzv. challenge,kde se přejídá hamburgery z mekáče.A to i přes to,že je v jednom dílu výživového speciálu vyhazuje do koše :)

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Nejlepší sportovní zprávy na českých tv stanicích.Vždy rychle,dobře a aktuálně informují o sportovním dějství z celého světa.Také jsou zde lidi,kteří tomu rozumí a jde poznat,že text nemají naučenej vzpaměti,jako se to děje na nejmenovaných českých tv stanicích.Nemám co zde vytknout a pořad sleduji,takže hodnocení je jasné ;)

Magazín Ligy mistrů (2002) (pořad)

Geniální pořad o nejlepší fotbalové soutěži světa.Zde opravdu nemám co vytknout,líbí se mi,že je to aktuální,pravidelné a to nejlepší jsou příběhy hráčů a rozhovory s nimi.V každém dílu se dozvím něco nového a vždy opravdu zajímavého.Do pozadí hraje dobrá hudba,nic se zbytečně neprotahuje,nenudím se a vždy si rád spříjemním den shlédnutím tohohle pořadu v televizi.Takže zde je to s hodnocením jasné ! ;)

Buly (1992) (pořad)

Tento pořad je těžké ohodnotit,protože vlastně nemá konkurenci a je těžké ho k něčemu přirovnávat,alespoň já si to tak myslím.Pořad mi vyhovuje hlavně v tom,že ho vidím často,je přehledný a až na nějaké drobné vyjímky jsou tam lidi,který hokeji opravdu rozumí.Opakuji až na určité vyjímky !! :D Celkově to mám ale rád a sleduji to,protože hokej miluju,takže hodnotím lepšími 4* :)

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Tak jsem jednou v sobotu dostal chuť na nějaký ten seriál a shlédnul jsem tedy všech 12 dílů tohohle seriálu.A musím uznat,že jsem se bavil.Prušinovský mě opět velmi mile překvapil.Nebylo to sice tak světové,jako třeba okresní přebor,ale i tak to mělo vysokou úroveň a to dokážu ocenit.Herci v čele s Ivanem Trojanem mi až na určité vyjímky vyhovovali a byli skvělí.První půlka byla spíše na průměrné 3*,ale poté se to začalo velmi stupňovat,některé díly byli dokonce na 5*,ale jako celek dávám 7/10.Takže se určitě těším na další tvorbu již zmiňovaného režiséra.Nejlepší díly-6,7,8.

Most špiónů (2015)

Jojo,tady se jen potvrzuje,že Spielberg je opravdu zaslouženě mezi mými top režiséry.V této době vidět velmi kvalitní film s podobnou tématikou se mi bohužel nepoštěstí každý den,tak to musím pořádně ocenit.Prakticky ve filmu nemuseli být nějaké dramatické scény a i tak jsem ho napjatě sledoval a užíval si atmosféru.Tom Hanks stále dokáže zahrát pořádnou roli se vším všudy,on je o takový náš dobrák a do těchto rolí velmi zapadá.Oscar za vedlejšího herce je také podle mého názoru zasloužený,zde bych ho srovnal tak maximálně s Tomem Hardym za Revenanta.Budu se těšit na další podobné snímky,snad nějaké vzniknou ;)

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Tady bych absolutně souhlasil s Cervenakovým krátkým,ale velmi výstižným komentářem.Celkově to bylo takové rozporuplné.Chvílemi jsem se fakt smál a pak zase dlouho nic,občas trochu i trapné vtipy.Herec a celkově herci mě nějak nezaujali a moc sympatičtí mi nebyli.Ale jak říkám občas to fakt splňovalo žánr komedie na 100%,takže bych to zhodnotil jako průměrnou zahraniční oddychovku,ale nejedná se o nic světoborného.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Tady filmu hodně ubírá to,že je to až moc přepálený v některých místech i nepochopitelně.Ale jinak jsem se bavil,sice o trochu méně,než v prvním dílu,ale i tak to za shlédnutí určitě stálo.Historka o tvrďákovi s umělým srdcem, zde nabrala nové grády a pobavila.Jason Statham samozřejmě ve svém živlu,tyto role se na něj opravdu velmi hodí a celkově mě jeho herecký výkon v těchto dvou filmech zaujal a oblíbil jsem si ho.Další díl už asi nebude a ani bych si ho nepřál,myslím,že tato série nemá už co nového přinést a myslím,že takhle mohu za sebe říci,že mě se to i líbilo :)

Pod rouškou noci (2016)

Konečně je tu zase film,který mě zaujal všemi směry a parádně jsem si ho v kině užil.Není žádným tajemstvím,že filmy s mafiánskou tématikou mám velmi rád,ale jak říkám zde se to opravdu velmi povedlo.Vyzdvihnul bych zde,ale hlavně Bena,který mě opravdu překvapil,jak hereckým,tak i režijním výkonem a donutil mě,abych se o jeho tvorbu začal více zajímat.Do této doby jsem ho totiž moc nemusel.Před návštěvou kina bych opravdu nečekal,že budu dávat plné hodnocení,takže se jedná o velké překvapení.Víc takových filmů prosím ! :)