Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dobrodružný
  • Drama
  • Komedie

plakát

Národ Z - Day One (2015) (epizoda)

Ty kráso, Vasquez. To měl v Day One teda pěkně odporný. Nejdřív mu odkrouhne rodinu a pak je ani nemůže pochovat, protože se z nich dřív stanou zombie.. Přijde mi dost neuvěřitelné, jak byl v předchozích epizodách tak sebraný a vyrovnaný, toto by některé lidi opravdu oddělalo.

plakát

Legends of Tomorrow - Back to the Finale: Part II (2021) (epizoda)

Proč jí prostě v tom klubu neřeknou, že mají přiletět mimozemštani, kteří ji unesou? Stejně by se to dozvěděla potom. Celkově rozhodně lepší než Avengers Endgame. A luxusní akční kamera.

plakát

Sběratel Ruben Brandt (2018)

Psychologická a umělecká část filmu nadmíru zajímavá a originální, ale ta finální bitka je spíš k smíchu.

Westworld (2016) (seriál)

Discount Battlestar Galactica.

plakát

Westworld - Bikamerální mysl (2016) (epizoda)

Aby ten děj fungoval, tak to tak být musí, ale to mi fakt chcete říct, že na celém podlaží, kde řezníci "opravují" výtvory opravdu nemají bezpečnostní kamery a základní ochranku? Ok, možná si Ford nemyslel, že to bude někdy potřeba, ale ... "really"? V takovém institutu? Děj fajn, ale tolik plotholes v tom celém story arch, ach jo.. Uvěřitelný vývoj Williama je taky ten tam, jedině že by fakt zešílel. Překombinované.

plakát

Solo: Star Wars Story (2018)

Trapná Disneyovka pro děti, která si nezaslouží víc než tři hvězdičky. Naštěstí existuje edit jménem Star Wars: The Coaxium Heist, který z tohoto filmu dělá zážitek bližší Star Wars univerzu (a zejména odstraňuje blbé "vtipy"). Tomu editu bych dal téměř hvězdičky čtyři, zejména za poslední třetinu filmu, kde pár zajímavých zvratů bylo. Jinak bohužel a jedním slovem "Disney". :( Naopak soundtrack Johna Powella (samozřejmě inspirovaný Johnem Williamsem) je plný překvapení a kvalitní.

plakát

Westworld - Pod slupkou (2016) (epizoda)

Větší blbost vydávající se za vyvrcholení příběhu jsem dlouho neviděl: že jim prý uteče robot, v takové instituci. Kravina.

plakát

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Přesně to, na co jsem 3-4 roky čekal. Přesně tak, jak to mělo být. Někteří preferují Marvel, ale pro mě 'DC done right' je prostě o úroveň výš. Asi nepotřebuju žádné nucené vtipy, abych si užíval perfektně zpracovaný děj. Tolik wow momentů, neuvěřitelné. //brzo do komentáře přidám více detailů

plakát

Expanze - Série 5 (2020) (série)

Tato sezóna se vám může zdát nudná, a ona možná i je, ovšem Amazon za to může jen z části. Ani v knize se toho tolik dalšího, než je zde vyobrazeno, neděje. Dobře, děj je v něčem jiný, ale ani v předloze toho skutečně není o moc více.

Ovládací panel