Hledá se Yetti (2019)

Krásná nekonvenční pohádka. Tvůrci udělali ze stop motion animace krásnou podívanou a jde krásně vidět, jak se tento styl animace od dob Pat a Mat posunul. Krásná dioráma, ručně vyřezávané postavičky, obrázek po obrázku spojená dokonalá animace, akorát už jen ten příběh mohl být lepší. 7/10

Princezna zakletá v čase (2020)

Velmi povedená pohádka s krásnými lokacemi na Šumavě. Trochu se mi nelíbilo časté opakování stejných záběrů, i když rozumím, že se točil stále dokola jeden a ten samý den. Podle mě si to zasloužilo lepší kameru. ozvučení, barevnou paletu a lepší technické zpracování vizuálních efektů. Z hlediska triků a efektů se to určitě řadí mezi povedenější kousky v ČR. Rozhodně to je jeden z těch lepších počinů, co zde byl natočený a určitě doporučuju ke shlédnutí. 6/10

Sexuální výchova - Série 2 (2020) (série)

První série mně bavila. Po shlédnutí 2. série jsem měl pocit, že se příběh nijak neposunul a spíš jsem se kolikrát od prvního do osmého dolů nudil.

Blade Runner 2049 (2017)

Skvělý efekty, chápu, proč tento film dostal Oscar za nejlepší efekty. A taky chápu, proč nevyhrál nejlepší film roku. Tak utahaný film, ve kterém se nic neděje jsem ještě neviděl. Scény, které postrádají nějakou dynamičnost.. Film má 3 hodiny a přes polovinu času se v něm nemluví. Postavy na sebe jen koukají a nebo koukají do blba.

Raubíř Ralf a internet (2018)

Dle mého důstojné pokračování. Film je zábavný a hýří vtipy. Libila se mi část, kde Ralf přichází do internetu, což je pro něj úplně jiný svět. Ale od půlky filmu se zdá jakoby příběh zamrzl a od jednoduchého a úžasného prvního filmu se velmi vzdaluje. Tudíž pro mě velké zklamání.

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Od půlky už víte jak to skončí, což není moc dobře. Většinu času máte místo akce rozklepanou a umělou podívanou, při které si kladete otázku, zda měl kameraman nějakou klepavku. 30%

Světová válka Z (2013)

Jeden z nejlepších filmů se "Zombie" tématikou. Podle mě už je na světě až moc filmu s tzv. Zombie, ale tento kousek je více méně jedinečný a s napínavým dějem od začátku až do konce. Rozhodně doporučuji všem! 80%