Bleach (2004) (seriál)

Skvělé fighty řekl bych až dokonalé. Shinigami, duchovní síla, to všechno je super. Když přejdu od Naruta k tomuto, tak je to asi moje 2. nejoblíbenější shounen anime. Doporučuji všem !

Btooom! (2012) (seriál)

Musím podotknout že jsem od toho čekal víc, trochu mi to připomělo Hunger games, nejvíc mě zklamal asi ten konec. Nenašel jsem nikde žádný pokračování, těšil jsem se na to jak to dopadne a nakonec tam není ani to jak se dostanou ven..

Creed (2015)

Miluji souboje v ringu proto mě tento film tak zaujal, i zpracování je výborné. Doporučuji !

Cuki ga kirei (2017) (seriál)

krásný anime,, přál jsem si aby nikdy neskončilo :)

Disaster Movie (2008) odpad!

když jsem se na to díval jako malý přišla mi to legrace ale když to vidím teď je to hrozná s*ačka.

Hunger Games (2012)

Kdybych to přirovnal k filmům jako Labyrint nebo Divergence tak to není tak špatný film, je to takové originální, ale vidět jak se vraždí děti to opravdu není moje sousto.

Klub sráčů (2000)

já bych šu*al až bych pukal :D , to mě fakt dostalo. Je to sice kravina ale dost sem se nasmál :D

Naruto (2002) (seriál)

Jedno z nejlepších anime, kdo neviděl tak můžu doporučit jediné co bych vytknul tak počet fillerů. do cca 150. dílu to je v pohodě pak bych to klidně přeskočil.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Oproti předešlému Narutovi mnohem víc akce víc bojů a lepší příběh. Podobně tak jako u Naruta strašné množství fillerů. Doporučuju všem co mají rádi akci a ninje !