Doctor Who (1963) (seriál)

Ano, ano. Doctora Who miluji. Pro mě se stalo shlédnutí všech natočených dílů vášní.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tak tohle můžu. Pohodová komedie před spaním, prostě večerníček pro dospělé! Charlie Sheen se opravdu chytil a jede, ale dost často ho zastiňuje "synovec Jake". Ten malej vykuk vypadá hloupě, ale skrývá se v něm potenciál(sázky, karty a holky, prostě sex,drogy,rockenroll). :-) Po 6té sezoně to musím zvednout na 5*, takhle dobře jsem se u seriálu dlouho nebavil. Jinak se nám rozjel Jon Cryer a Conchata. Má to prostě grady.

Emily Brontëová: Bouřlivé výšiny (2009) (TV film)

Další zpracování "Na Větrné hůrce" a opět jenom průměr. Stále se nedaří překonat verzi z 92 s Binoche a Fiennesem.Je to tak těžké? Vždyť kniha patří ke klasice a mělo by to jít samo od sebe. Ale i v této verzi je to takové křečovité. Problém bych možná viděl v hlavních hercích, od začátku mi byli nepříjemní.

Enderova hra (2013)

Jsem mile překvapen!!! Po vlně spekulací, že bude příběh do značné míry předělán a že konce z knihy se nedočkáme, se ukázalo, že všechno to jsou jenom pomluvy a že se jede podle knížky. :-) Vizuálně i příběhově se mi film líbil a to jsem fanouškem knižní série.

Expendables: Postradatelní (2010)

Někdo se snaží své maximální hodnocení obhájit úžasnou atmosférou, kterou měly filmy z 80tých a 90tých let. Fajn, ale tohle vůbec není jako ty stokrát okoukaný Bčka na který si člověk ještě rád vzpomene. Tohle je čistý průměr, nic s přidanou hodnotou. Prvních 20 minut o ničem, prostředek taky o ničem a konec bez rozjezdu a dojezdu. Co to je? Stallone na kolečkovém křesle? Prostě průměr!

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Rakouské "I am back!", Chuck jako vlk samotář, Wiliš prolejzač klimaček a Lundgren s titulem z chemie? Ano!.... Čínská miss a střelec z Beverly Hills 902 10? To opravdu ne! Do trojky se snad poučí!

Flash Gordon (1980)

Pro mou maličkost nestárnoucí záležitost. Když jsem jako kluk poprvé slyšel tuc tuc tuc Flash, tak jsem byl z toho vedle. Tenhle film mi otevřel dveře k hudbě Queenů. Člověk nemůže říct, že to je kinematografický skvost, ale je to tak nádherně úchylný, že to prostě člověk musí milovat. Pro mne srdcovka, 5* bez mrknutí oka.

Francouzova milenka (1981)

Nápad provázat 2 příběhy je zajímavý, ale musí fungovat. To, jakým způsobem létal příběh z jednoho století do druhého, bylo občas matoucí, a odvádělo to pozornost. Jen co se člověk zaposlouchal do děje z viktoriánské éry a přešel fakt, že se vlastně dívá na natáčení filmu a hlavními postavami tu je vlastně dvojice herců, tak byl vržen do jasného chaosu. Nemohu si pomoci, ale děj jako takový prostě nezapůsobí a nepomůžou tomu ani skvostné výkony herců.

Gauneři (1992)

Perfektní, excelentní, prostě jedinečná podívaná. Kdo by si pomyslel, že film, který se odehrává na jednom místě a až na poslední minuty se odebere "ven" může člověka tolik vtáhnout do děje? Psychologicky perfektně propracované, dle mého nejlepší dílo Tarantina.

G. I. Joe (2009)

Zas takový průšvih to nebyl. Není to trhák, ale není to ani propadák. Neposlouchejte některé kritiky. Je v tom všechno, co v jiných filmech, kterým jste dali více hvězdiček. Je v tom akce, je v tom vtip, je v tom zápletka, hrdinové a dokonce i romantika. Bohužel to není smícháno tak, aby to občas dávalo smysl a herci jako Eccleston a Quaid to nezachrání. Průměr tomu sluší více, než odpad.