Hanebný pancharti (2009)

Nevím proč, ale v tomhle filmu jsem neviděl vůbec nic vyjímečnýho. Prostě průměrný film s průměrnou zápletkou, skvělým obsazením, skvělou kamerou, ale hloupými scénami. Prostě standardní věc, kterou vídáme v kině každý měsíc. Nic originálního. Od tarantina čekám originalitu, tady jsem už všechno někde viděl. Od kdy se vlastně dal na vykrádání jiných filmů? Asi by to chtělo inspiraci. Pořád čekám kdy natočí něco tak skvělýho jako byli Reservoir Dogs.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Slabý pokus o vtip, slabý pokus o film. Co to vlastně je? Tohle mi jako Harry Potter nepřišlo. Nenadchlo mě to, ani mě to neuspalo, ale čekal jsem od toho víc. Knihy jsem nečetl, filmy ale miluji a v pravdě se jedná o nejhorší díl jaký natočili. I ten Ohnivý pohár je lepší a to už je co říct.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nejslabší ze všech dílů - dost jsem uvažoval jenom o 2*, ale nakonec jsem dal za snahu 3*. Předloha stála za prd, takže jak mohl dopadnout samotný film?

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Poslední dobou je v módě zbytečně natahovat filmy a nudit. Proč pouštět filmy 169 minut, když řeknu to samé za 139 minut? Půl hodinka v Hobitíně a cesta nikam byla opravdu zbytečná. Chápu, že kniha, kterou se někdo snaží nafouknout do trilogie, zrovna neoplývá dějem na 3x169 minut, ale nemělo by se snažit vydělávat za každou cenu. PS: Za houbičky díky, ale šišky jste si mohli nechat pro někoho jiného.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Ať si říká, kdo chce, co chce, tohle je prostě nejlepší western jaký kdy kdo stvořil. Klasika mezi klasiky, masterpiece. Díky téhle Leoneho trilogii vznikla řada westernů, která jen kopírovala jeho styl. Když si člověk uvědomí v jakém roce film vznikl, tak mu pořád rozum nebere, že i v dnešní době to má co říct a vůbec to nestárne. Nadčasová podívaná!!! PS: Kdo by si nevzpomněl na hudbu Morriconeho? Jo a závěr na hřbitově? Ten souboj je opět souboj soubojů. Jo a to: Blondie, Blondie please! Koho nevrtalo hlavou, jestli ho tam nechá?

Hrdinové (2006) (seriál)

1. serie 5*, 2. serie 4*, 3. serie 3*, 4. serie zatím 2*. Ze skvělého seriálu se postupně stává fraška plná blábolů. Jednoznačně se dá poznat výměna hlavního scénáristy. Je to škoda.

Humanity's End (2009)

Jako totální sci-fi Bčko si to ocenění zaslouží. Pokud nejste fanoušky jakéhokoliv sci-fi, tak se na to nesnažte ani dívat. Efekty jsou mizerné, ale odpovídají ceně. Herecké výkony jsou amatérské, i když mnoho herců má bohaté zkušenosti a natočili desítky filmů. Ale i tak námět a celkově snaha vyznívá příjemně. Kdyby efekty lépe sestříhaly a bitvy měly větší smysl, tak je to parádní kousek.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Zatím nehodnotím, přeci jenom je to začátek. Ale jedno si neodpustím. Je to klon mezi BSG a SG1!!! Nevím, co si od toho slibují, ale třeba jim to vyjde. V tuto chvíli u mě převládají rozporuplné pocity, pilot rozhodně překonává díly 8.-10. série SG1 a 2.-5. Atlantis. Pokud tvůrci rozjedou pořádný děj, tak možná, narozdíl od zmíněných sérií, bych se na SG po několika letech mohl zase začít dívat pravidelně.

John Q. (2002)

Nechápu tak nízká hodnocení. Dle mého si film rozhodně zaslouží lepší procento. Ano, film chce šokovat a dělá to dost tvrdě, ale o tom to je. Dokázal jsem se vcítit do pocitu muže, který přichází o syna a snaží se udělat, co jen může, aby ho zachránil a je ochoten obětovat úplně všechno. Kdo by pro své dítě neudělal vše na světě? Myslím si, že Denzel dokázal tu zoufalost zahrát na výbornou. Když si ještě k filmu přičtete i hudbu od Stevieho, tak prostě 4* jsou jasný.

Jupiter vychází (2015)

Pohádka... Pohádka pro koho? Pro děti to není... Dospělým to také není určené.. Tak pro koho to je? Pro Andyho a Lanu? S nimi je to jak s Windows. Jedna verze trhák, druhá propadák, třetí trhák, čtvrtá propadák,... Stále dokola...