• Fantasy

Wonder Woman (2017)

Ouch. Tak toto bylo čvachtave šlápnutí do exkrementu. Absolutne bez naboje, bez koncepce plus ta Řecká mytologie pro mongoloidy, ufff. Dve hvezdy z litosti..

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Naprosta pecka. Timto zacina nova era zanru fantasy. Navic podtrhnuto vynikajicim soundtrackem. Dokonalost, neni co jineho dodat..

Údolí ticha (2016) (seriál)

Po prvnim dile zatim tri hvezdy, ale ma to potencial na ctyri. Uvidime, na Rumunsko velmi nadprumerne. Zatim lehce horsi nez Pustina.

Smrt ve tmě (2016)

Vyborne natocene. Atmosfera by se dala nozem krajet a navrch bezchybny vykon Langa. Nezbyva nez napalit plny pocet.

Líza, liščí víla (2015)

Pokud jste někdy zatoužili vidět film maďarské produkce, s prvky japanologie, japonského popu, finské country, vizuálně perfektně zpracovaný s notnou dávkou černého humoru, to vše zabalené ve velmi kulantním kabátu, pak pan Masároš natočil tento biják přímo pro vás. Velmi zajímavý, ztřeštěný, lehce artový snímek s vynikající kamerou. Dobře vy Madaři !

San Andreas (2015)

Takhle laciné triky už jsem dlouho neviděl. Klasický popcornový katastrofický spektákl, že je vám skoro trapně se na ty ochotníky koukat. Ovšem za ty pohupující se kozy v každém možném záběru na Sašu a Karlu musím dát dvě hvězdy.

Grimsby (2016)

Šašek Cohenů v celkem odlišné komedii než jsme u něj zvyklí. Perverzností neubylo, ale nyní jde s dobou a přimíchává trendy složky jako POV scény a to jak akční tak i ty perverzní, vybírá si oblíbené téma špionů mixlé s hooligens. Už toto zaručuje, že se nebude jednat o propadák. Film je napcaný hláškami, nechutnostmi, občas i za hranou, ale tak to máme u Sašy rádi. Jednohubka která pobaví, občas i doslova rozseká.

Špión (2015)

Velmi povedená komedie. Taková nenásilná, s chytlavými hláškami, odehrávající se v Evropě. Dobře natočeno a dobře zahráno. Statham se předvedl brilantně a Law mu parádně sekunduje, navíc dát do hlavní role top špiónky podsaditou Mellisu je vcelku originální a ona to zvládla bravurně na jedničku. Bavil jsem se.

Divočina (2014)

Čekal jsem, že to bude větší survival a boj s přírodou. Nakonec se z toho ale vyklubal povedený film o hledání sebe sama a uvědomění si životních hodnot ve chvílích odříkání, přemáhání a konfrontace s divokou přírodou. Někdy je prostě nejlepší duchovní očista vzít bágl na záda a vyrazit vstříc dobrodružství, bez lidí, pouze se svými myšlenkami a Reese to uměla podat velmi sympaticky.