Odebrat z přátel (2014)

Chovanie postáv je úplne dementné, ani jednu hlavnú postavu som si neobľúbil a celý film bol nudný, ale.. ja neviem, čo sa mi na tom vlastne tak páčilo.. asi ten koniec jak všetci tí psychopati poskapali, bol som veľmi rád! /70%/

Top Guns (2011)

TAK TO JE KURVA DOBRE!! :D

Pád do tmy (2005)

The Descent mal byť pôvodne béčkovy horor a podobný film "The Cave" sa mal stať hitom, ale opak je pravdou. The Descent sa mi páčilo oveľa viac ako The Cave a je to jeden z mojich najobľúbenejších hororov, ktoré som kedy videl. Nemám rád podobné filmy, ale toto je dosť dobré, masky vydarené a celkom sympatické herečky. Film som videl viac ako 10 krát a myslím, že si ho ešte niekedy pozriem, rozhodne odporúčam! /99%/

Princezna Husopaska (2009) (TV film)

Mne sa to páčilo! Áno, vidíte dobre, mne sa to páčilo! Veľmi pekná rozprávka, ktorá nemá chybu! A to som si myslel, že to bude zase odpad! /70%/

Příšerky z podkroví (2009)

Celkom v pohode, priemerná komédia.. chvíľami to prišlo vtipné a chvíľami naopak trapné, našťastie to ale zachránila Ashley Tisdale, ktorá je mimochodom celkom pekná.. ale tak je to obyčajný priemer, nie je to nič extra, nejaké to plus tomu dáva postava toho malého zlatého zeleného mimozemšťana. /60%/

Nedotknutelní (2011)

Intouchables je jeden z najlepších filmov vôbec! Je to veľmi dojemné, skvelé a nemá to ani jedinú chybu. Drama, ktorá je aj chvíľkami komédiou, je to geniálny film! Neviem, čo o tom mám ďalej napísať, proste odporúčam sa na to pozrieť a názor si urobíte sami! /100%/

Forrest Gump (1994)

V pohodičke oddychovka, celkom ma to bavilo a rola Forresta je pre Toma Hanksa asi najlepšia. Nevidím v tom nič géniálne, ale je to film na pohodičku, ktorý ma vcelku bavil. Podľa hodnotenia som aj čakal niečo lepšie, ale netvrdím, že to je zlé, skoro by to bolo aj na 5 hviezd. /80%/

Zběsilý útěk (2006)

Running Scared ma prekvapil hlávne technickou stránkou, tá kamera spolu so strihom je úplne skvelá, takže mám u technikov z filmu rešpekt..čo sa týka filmu samotnému, prekvapil ma Paul Walker v hlavnej role, nečakal som, že práve v takejto roli bude vynikať. (Dokonca to je najlepší Walkerov film?) + dobrá rola pre Rodena. Cez celý film je akcia, nápätie a vo filme 200x zaznie nejaké vulgarné slovo nepochybne, a cez celý film len budete kukať s otvorenou hubou.. ten koniec je trošku uletený, ale.. /100%/

Šikana (2001)

Film je založený hlavne na sexe, šikane a nevydarenej pomste, ktorá zmenila osudy všetkých účastníkov. Prvú hodinu filmu to bol veľmi nudný film, takže ma to nútilo to vypnúť. Ďalšia časť filmu už stála za to a z nudného sexu, ktorý sa tam ukazuje asi 10x za 15 minút sa z toho stal veľmi slušný film a tak zo slabej jednej hviezdičky pridavám ďalšie 3.. na filme sa mi hlávne nepáčila postava Lisi a Ally, pretože sa cez celý film chovali tak dementne, že som bol nasratý a chcel som to strašne vypnúť.. Aj keď sa ako mentali chovali všetci z bandy (až teda na toho gangstera, ktorý ten brain mal a v nejakých situáciach rozmýšľal logicky a nie ako ostatok).. Posledná scéna filmu mi prišla celkom vtipná a som prekvapený, že fízla ktorý zatkol bandu, hrá ten istý fízel v reále.. ale tak slušný priemer, dal by som možno aj 4*, ale tak.. malé, malé kozy pri sexe no.. /69%/

Démoni (1985)

Démoni v dnešnej vode príde ako film s dosť zastaralou kvalitou, smiešnymi maskami a smiešnymi efektmi, to ale v svojom veku nebola pravda. Vo svojom veku to bolo veľmi strašidelné, napínavé a trochu aj brutálne, masky boli veľmi desivé, zvuky išli na husiu kožu a ešte ten sliz ktorý mali v ustách.. ble! Mne osobne sa nevadí pozrieť na film s takoutu kvalitou a sám som to dokonca pred necelým rokom ešte videl, a ešte si to mám v pláne pozrieť.. /80%/