Rychle a zběsile 5 (2011)

Nejlepší díl série. Honičky v ulicích Ria skvělé (hlavně ta na konci s trezorem, která je sice až moc přehnaná, ale velmi zábavná).

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Tento seriál má vlastnost, kterou vždy splní na výbornou a to, že když je špatná nálada, tak zaručeně pobaví a nesklame.

Nespoutaný Django (2012)

Je pravda, že tvorbu Quentina Tarantina moc nemusím, ale na druhou stranu se musím přiznat, že jsem se u Djanga skvěle bavil a beru ho jako nejlepší kousek od tohoto režiséra.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Nejlepší Murphy. Filmy, ve kterých hraje v poslední době jsou naprosto k zeblití.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Lepší a zábavnější, než první zbraň, což pro pokračování není zase až tak typické.

Mlha (2007)

Na tomto filmu mě nejvíce štvala ta paní Carmodyová s těmi řečmi o bohu. Musím se přiznat, že tu smrt jsem jí skutečně přál. Možná, kdyby se to stalo o něco dříve, tak bych s hodnocením neváhal a dal plný počet. Prozatím, ale hodnotím takto.

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Další z řady těch přiblblých Slyových kousků, kde si hraje na drsňáka, a když ho navštíví jeho maminka, tak je z toho hotovej. Hlavně ta scéna, kde je v XXL plenách poslala tenhle film k ledu.

Mrtvý muž (1995)

V tomto filmu mi nejvíce utkvěly dvě věci a to postava Lance Henriksena coby tichého kovboje, z kterého se později vyklube kanibal a ještě kytarová hudba Neila Younga.