Muž na laně (2015)

Všetko umelé, zelené plátno z toho dýcha v každej minúte. To "divné" umelé svetlo. Naťahovanie scén. Sklamanie. 32%

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Po dlhej dobe zase jeden z dobrých filmov. Perfektná kamera , super zvuk (videné v Imaxe Dolby Atmos), super výkon LdC. Nebudem tu rozoberať a vŕtať sa v scenári , ale ako celok super . Aj pri tej dĺžke som nepozeral na hodinky ako napr pri novom S.W. takže tak... 78%

Sedmero krkavců (2015)

Určite lepšie ako traja bratia. Super Zuzka Bydžovská a krásná slovenská príroda. Inak ostatní herci katastrofa. Videné v českej verzii. 60%

Rychle a zběsile 7 (2015)

u mňa veľmi slabá 3ka. Odfláknuté digi efekty, až prehnane divná akcia, nesmrteľní herci, a samozrejme všetko na konci rozbúrané. Táto "séria" mala skončiť po druhom diely, tak ako napr. Pán prsteňov po "Návrate kráľa". Toto už je bezbožné žmýkanie jednej značky. 50%

Copak je to za vojáka... (1987)

Môj obľúbený film už od malička. Je mi jasné, že to takto na vojne určite nefungovalo, ale ako "akčná" komédia dobré. 70%

Terminator Genisys (2015)

Bol som spokojný. Jediné čo mi trochu vadilo je dĺžka. Možno ešte do role Johna Connora by som si vedel predstaviť iného herca, ale inak k tomu nemám výhrady. Prepojený prvý a druhý diel + rozšírenie fungovalo. Škoda že pri tolkých odkazoch mi neurobili radosť aj s Guns 'n Roses :) ale to by som chcel asi veľa :) Videné v IMAXe. 64%