Alpy shora (2012) (seriál)

Úžasné scenérie, úžasné farby , úžasný seriál... V HD jednoducho paráda. Vďaka RTVS za tento dokument .95%

Škatuláci (2014)

Musím priznať, že chvilku mi trvalo si zvyknúť na grafické pojatie tejto rozprávky. Ale po čase sa vám to zapáči a už sa len skvele bavíte na gegoch a vtípkoch tvorcov. 66%

Občanský průkaz (2010)

Falošné a trápne. Hlavní hrdinovia absolútne nevedia čo hrajú. Je to len pokus o film typu pelíšky. 32%

Chlapectví (2014)

Keď si tak čítam komentáre k tomuto filmu podomnou, tak si nie som celkom istý či som videl rovnaký film. Priznávam , že je obdivuhodné točiť film tak dlho, zachytiť taký dlhý úsek v živote človeka, ale to je asi tak všetko čo na tom vidím pozitívne. Vlastne ešte jedna vec ma tam upútala a to jeho komentár na adresu FB. S tým sa dá len súhlasiť. Inak si myslím, že veľmi povrchný príbeh, zlý výber hercov , teda okrem E.H. si odomňa nezaslúži viac ako 2*. Proste sklamanie, čakal som oveľa - oveľa viac. 35%

Na doraz (2010)

Nebyť RDj nestálo by to za veľa... 55%

Rock of Ages (2012)

Ten kto nepochopil tento film, že ide o nadsázku, ten dáva nízke hodnotenia. 60%

Pyšná princezna (1952)

Nebyť toho odporného komunistického podtónu, či už v piesňach alebo v tykaní aj kráľovi ! , bola by to celkom pekná rozprávka. Ale stále je to klasika. 65%

Equalizer (2014)

Celkom dobre natočený film akých tu už je síce viac, ale tento film je vďaka DW a skvelej hudbe lepší ako konkurencia. 75%