Monstra vs. Vetřelci (2009)

Za poslední rok suveréně nejlepší animák, výborně jsem se bavil od začátku až do konce.

Zběsilost (1997)

Tak nevím, tohle už neni ani béčko, překvapuje mě, že se k tomu propůjčil R. Schneider

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Čekal jsem od režiséra jako je Tony Scott trochu víc ale i tak jse nebyl zklamaný. Travolta i Washington jsou skvělí.

Oko (2008) odpad!

Absolutně zbytečný remake, který atmosférou nesahá ani po kotníky originálu.

Oko (2002)

Duchařina jak má bejt. Výborná atmosféra. Doporučuji sledovat sám po desáté se zhasnutým světlem :-)

Krvavý sníh (2008)

První polovina mi přišla trochu utahaná ale pak o krev není nouze---docela povedené béčko.

Tornádo - Pomsta nebes (2006) (TV film)

Tak tohle je fakt síla, do katastrofiských filmů by se němci fakt pouštět neměli. Nazývat to velkofilmem může akorát TV Nova, kdyby to o polovičku zkrátili, tak by se to dalo vydržet.(měl tam bejt Semir :-), ten by to vyřešil do hodiny) Hvězdičku dávám jen kvůli tomu, že jsou i horší bláboly.

Černé Vánoce (2006)

Naprosto průměrná vyvražďovačka. Nudný originál a ne o moc lepší remake. Díky přijatelné délce to lze dokoukat do konce ale tento slasher ničím nepřekvapí-přihlouplé osazenstvo domu a nesmrtený vrah, i když masový perníčky byly faln :-)