Anna (2019)

Pro mne jedna z nejlepších "špionážních" story ze studené války.. pravda, někdy překvapí skoky plus mínus rok, dva, tři.. a co jste viděli je vše špatně.. :-D což je nakonec vlastně největší zábava.. a největší kur.a je samozřejmě místoředitelka KGB :-) kdo má rád tohle téma, vidět musí, názor si udělá sám.. Kdo nerad skáče v čase a nemusí cold-war nechť přeskočí ..

Až po uši (2014) (seriál)

staré , ale VELMI DOBRÉ, zjm. pro ženy 30+.. prostě život, vztahy... proč to někomu vadí !? postavy úžasné, holky krásné, skvěle se na to kouká (mně se teda víc líbily ty holky, ale lesba nejsem)......... super příběhy a vazby i počin.. kdo s tím má problém je asi extrémní Lumen , za mne zábavné a holkám to děsně slušelo, Jituš i Aňa byly na vrcholu, krásné !

Bába z ledu (2017)

absolutně uvěřitelné a ze života.. až šla občas husí kůže.

Babylon (2022)

ke konci možná už trochu bolí zadek :-D ale nádherná výprava i příběh... za mne stojí za vidění, a to nejen kvůli perfektně vystižené dekadenci a scénám, které se jinde moc nevidí, ale i kvůli tomu, jak krásně se kouká na představitele hlavních rolí :-)

Bezva ženská na krku (2016)

za mě lehká letní venkovská oddechová komedie, při mé slabosti pro Ondru Vetchého o to lépe :-) jasně , že dost přitažená za vlasy, ale pobavila a účel i očekávání splnila :-) krásná hláška : Hřebíčková : " Přece nejsem hluchá a slepá!!" Vetchý: "Škoda, že nejste taky němá" :-D

Božský Evan (2007)

v podstatě jsem se nezasmála.. až na obrovský počet zvířat nic zajímavého.. chvílemi až trapné. Rádoby mystická zápletka, příběh který nevyčerpal svůj potenciál.. Za mne nepříliš povedené pokračování mnohem vtipnější jedničky.. Podruhé vidět nemusím, tři *** dávám jen kvůli ušetřené vstupence do zoo :-)

Buď chlap! (2023)

Jednoduché, přímé, české, rodinné, i pro děti, blblé -ale milé, no a co ?? viděla jsem x horších komedošek a tohle pobavilo už kvůli horám, splavům a medvědovi :-)

Buchty a klobásy (2016)

zřejmě nejvulgárnější animák všech dob. Původní potenciál vtipného námětu, kdy se žemle a párky touží z obchodního domu dostat do vysněného světa svobody, aniž by tušili o nebezpečí , že budou snědeni, tvůrci zabili enormní záplavou těch nejhrubších vulgarismů, které Vám přijdou na mysl. Erotika z plátna stříká na střídačku s kvanty hořčice, rozbitých potravin a vaginálního gelu. Jen Bůh ví, pro jakou cílovou skupinu tvůrci Sausage Party 2016 tohle dílo tvořili. 1/10

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

silné téma smrti dítěte opět na scéně... velmi patetické a dojemné... pár překvapivých momentů .. a pokud si u filmu rádi-spíše rády - pobrečíte, pak směle do toho, tohle bude fungovat... za mne 70%

Čarodějův učeň (2010)

.. nebyla bych vůbec zlá a kritická.. Cage s hárem je naprosto boží, zloduši vydaření, hošík - učeň krásně a správně naivní - navíc se slabostí pro fyziku (čímž si musí získat 90% dívek, páč my umíme obvykle jen pár vzorců - a to ještě blbě... :-DD . s dračím prstenem bychom se samozřejmě realizovaly úplně jinak :-DD) .. jeden z mnoha čarodějných filmů.. ale má dost fajn scén, efektů a občas i humor (důchodcovské boty s gumovou podrážkou třeba... :-D nebo scéna z metra, kdy se rozhýbe popelnice na zloděje..) .. za mne fajn.. když nečekáte bůh víc co.. neztotožňuji se naprosto s názorem, že má jít o nudu.. spíše jen se dost nabízí srovnání třeba s Harrym Potterem a Tam pak samozřejmě má co dohánět.. Kvůli Nickolasi dávám 4 ze staré lásky :-D