October Faction (2020) (seriál)

S dalším a dalším dílem jsem tomu přicházel víc a víc na chuť. Postavy se mají dobrý vývoj a ten svět je daleko hlubší než se může z prvních dílů zdát. Tak 2x 3x jsem, ale tušil jak to bude pokračovat. Což stále není špatné na to kolikrát se... *spoiler* změnily strany. *konec spoileru* Doufám, že bude další sérka, tyhle zplácaniny můžu.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Bože, mám to za sebou. Doufám, že dlouho neuslyším jméno JJ Abrams... Těším se na trilogii od Riana Johnsna. První hodina ok.. potom slepenec nelogických blbostí gradující naprostou lobotomizací diváka, že i 10.letý dítě trpí čím nás to krmí. Jestli vás štvala idiotská zápletka s mapou a vypnutým R2D v Episodě7 tak se připravte na nálož, kterou Abrams nakládá zde.. Všechnu logiku můžete nechat zaparkovanou před kinem, protože toto již není scifi, ale čistá céčková fantasy.

V Wars (2019) (seriál)

Upíří deníky jsem neviděl, takže z toho nemam komplex. Dal jsem to na jeden zátah, fakt bavilo. Ten pocit, když vám někdo hází neustále klacky pod nohy je super. Doufám, že to nebudou zbytečně moc natahovat, ještě jednu max dvě série bych to viděl.. těším se.

6 underground: Tajné operace (2019)

Ježiši to byla zábava. :) Na hnusné počasí ideální.. no nic jdu vařit. Jen nemuseli každých 5 minut připomínat, že jsou ghousti.

Irčan (2019)

Je to Pán! Trošku delší, ale když zpětně přemýšlím kde to střihnout tak mě moc míst nenapadá.. asi by to přišlo o jednu či dvě minuty max. Nevím jestli na druhé zhlednutí udrží můj zájem stejně jako při prvním, ale je to prostě klasika Scorsese. Digitální omlazení dopadlo na jedničku asi jsem tuhle technologii ještě neviděl lépe využitou než zde. Nerozumím těm, kteří toto hejtí.. obličeje sedí jak p*del na hrnec. Kdyby nebyl konec tak natažený dal bych 5/5.

The Mandalorian - Kapitola 2: Dítě (2019) (epizoda)

i když SW žeru.. tak od toho čekám i něco víc než vykulenýho lostomilouškýho plyšáčka.. po shlédnutí prvních dvou dílů se mě dítě zeptalo.. A jaký je v tom příběh vlastně? tvl a to mu je 9.. kdo je proboha cílovka?

Terminátor: Temný osud (2019)

+ pár hlášek tam bylo naštěstí né moc + prvních cca 70minut + docela dobré tempo+zpomalovačky :) + fight ve *spoiler?? st@vu bEzt1že* - diskuze slečen nic moc.. asi daň za zasvědcení nového diváka - nástup T-800 a co se s ním stalo a že zase z Arnieho udělali na půl dementa jak v T3 - padák a vynoření - moc nostalgie.. proč každý druhý záběr z finále musel připomínat T2 - už Genisys byl remix.. tady jsou opět prvky snad ze všech dílů Moje pořadí: T2 T1 Salvation Dark Fate Genisys T3 PS: jen si ten Salvation hejtujte.. mě se líbil moc..až na ten konec Celkem lepší průměr.. dal bych 3,5, jenže to tu nejde.. :)