Jan Žižka (2022)

Škoda, že mal v ruce len taků vyrezávanú halúzku.. s tím lehkým kulometem by to byla alespoň sranda.

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Jen tak bokem: Kdy budou špičaté uši považované za rasizmus?  Strašná blbost..

Thor: Láska jako hrom (2022)

Celé to drží Bale.. celé to je takové seriálově srandovní a nějak to nic zásadního nepřináší. Ale vždy když přijde na scénu Christian tak se to změní ve film.

Denní směna (2022)

Snoop byl nějaký dřevěný a trapný. Takový průměrňácký. Několikrát jsem se usmál. Opakovat to nebudu.

Carter (2022)

Moje oči.. ten film má snad 12fps..  no bizár nad bizár.. finální bitka je fakt komedie.

Predátor: Kořist (2022)

Dobrý dobrý.. do půlky to bylo na 5 hvězd a potom to začalo.. :( Bohužel se neubránili "moderním" momentům, kdy pro efekt jdou za hranu a místo cool efektu to trošku sráží dolu. Trošku zklamání z designu Predátora, ale nijak zásadní. Zakončení spíše úsměvné.. Tajemství staré bambitky stále nedořešeno. Snad se dozvíme v Prey2.. pokud je někdo nezažaluje za použití názvu, který již známe z her. :) Závěřem.. u mne to má místo hned za Predator1 a Prdator2.. takže dobrá práce Dane.

Moře klidu (2021) (seriál) odpad!

Strašné.. celé by to šlo sestříhat do 5min videoklipu..

Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

Bohužel nejsem afektovaná teen girl a ani rodiče nejsou lesby.. Možná kdyby se otec naklonoval? Možná počkáme na ten promakaný boss fight? Ne fakt ne..

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Chci umřít. Proč ty ženský točí seriály/filmy pro kluky, když tomu nerozumí?