• Fantasy

Živí mrtví - První den zbytku života (2017) (epizoda)

Spoilery! Tak a máme tu konec další série...alá Negan séria. Posledný díl síce dobrý, vadilo mi však, že mohli urobiť radšej dva díly alebo o pul hodky delši, lebo bolo málo akcie. Dúfam, že další séria bude pokračovat v duchu ,,starého,, TWD a vráta sa do scén stáda zombie co mi zas v tejto sérii chýbalo, aj ked uznávam, že pár dobrých scén stálo za to /napadení Hilltopu, Mischone + Rick v zabavnem parku). Nekedy mňa samotný dej TWD v teto serii docela vytačal ale asi to byl zamer serialu, kedze tu umrelo hodne oblibenych postav jako Glenn, Abraham, Sasha, Denise, ...to isté robili aj s mojimi oblúbenými postavami ako Carol, Magie, Morgan, ktorí účinkovali len málo a pevne verím, že v dalších diloch sa budu silno realizovat :) Zo silnych postav urobili slabe ako (Daryl), z dobrych postav sa stali zlé (Eugen) a zo zlých zas dobré (Dwight) :D dufam ze sa serial vrati do normalu aj keď musim priznat ze mna to bavilo a davam za zveracenost plných 5 hvezd :D :D :D

Spiknutí šedé rasy (2017)

Šediváci...prislo mi to cele jak prank :D toto nemoze nikto natocit a myslet vázne :D lol.... na moje prekvapeni islo o kvalitnu komediu a dobre sem sa pobavila :D Babicka na konci snimku kera nevladala ani vypravat to zabila uplne :D :D :D ludsky orgazmus ????? :D WTF? :D

Monstrum (2008) odpad!

nechápem hodnoteniu...film som horko ťažko dopozerala do konca aj to lebo som čakala na ukázanie monštra a nič.... :D nechápala som cvíľu či to myslel scenárista s režisérom vážne. Zabitý čas filmom.

Psí poslání (2017)

Tí ktorí sa chystáte do kina si obstarajte pekný balík kapesníčkov. Keby som vedela, že preplačem celý film asi by som sa rozhodla radšej pre domáce pozeranie. Film ma prekvapil a chytil za srdce. Lepšie než Hachikô a hodnotím 5*

Pasažéři (2016)

By ma tak zaujímalo či bude pokračovanie ako budú obývať Domovinu II a prežila nejaká generácia po nich dvoch :) Výborne spracované vesmírne zábery, až som závidela, napr.: to kúpanie sa v presklennom bazéne s výhľadom do vesmíru či už unášať sa gravitáciou medzi hviezdami v skafandri až po samontú kozmickú loď ktorá bola nápaditá...No nádhera....Na to, že v celom filme (nepočitam záver) hrajú len 4 postavy hodnotím 5 hviezdami, dej ma bavil aj napriek zameraniu na ten romantický dej mezdi dvomi postavami. Kedže som obľúbenca sci-fi žánrov určite zaraďujem do prvej desiatkych tých naj!

Pařba o Vánocích (2016)

Výborná komédia ktorá splnila svoj účel. Smiala som sa cez celé kino až do plaču mi bolo pri niektorých scénach. Film ma až na toľko motivoval a navnadil že sme večer s partiou vyrazili do ulíc. Ohňostroj ktorý som kúpila predčasne až k novému roku sme zapálili ten večer, samozrejme, že sa nám to nepodarilo a strielalo to do všetkého naokolo, a vrátila som som až o 6 ráno domov na druhý deň :D Určite by som raz takú párty jak vo filme nekedy zažila.....dala by som filmu normálne 3 hviezdičky ale jedna naviac je pre Jeniffer. Čím staršia tým krajšia.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Druhé pokračovanie labyrintu mi veľmi pripomenulo hru Last of us, ktorá je jedna z najlepších hier o zombie akú som hrala na PS4, preto hodnotím štyrmi hviezdičkami. Výborná grafika zchátraných mrakodrapov a apokalyptického sveta, zombie perfektne urobení, hlave v scéne v starej kanalizácii, kde sú ,,klikeři,, zombie porastený hubami a machom do steny (zas hra LoU). Dvojka rozhodne lepší na efekty, no dejovo slabší oproti jedničke. Rozhodne sa teším už na ďalší diel.