Rambo: Poslední krev (2019) odpad!

Doprčic to bylo hrozné. Hrozné rozloučení s legendou. Nechápu trend filmařů natočit pokračování nějakého hitu a režii dát nějakému lůzrovi co natočil v kariéře akorát nějakou reklamu, případně špatný film. Toto by mělo být rodinné zlato a tak by s ním mělo i být zacházeno! Na tom filmu bylo špatně vše, pomalý rozjezd o nezajímavých postavách, nakousnutá a nedořečená témata (proč sakra tunely??? Proooč?? Co ta novinářka, proč to téma nebylo využito líp, proč kdykoli spustila jakákoli past, hned se k ní Sly přiteleportoval a umírajícího dorazil? Ten film byl prostě hloupý, na cosi si chtěl hrát (asi na Logana, nevím) a sakra se mu to nepovedlo. Mělo to končit velmi důstojnou čtverkou, nebo pětku svěřit někomu dobrému. Katastrofa pro akční film i mého oblíbence Ramba. RIP and stay there!!!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Zbytečně přehnané oslavné recenze filmu, který je OK, ale ne dílo boží. Proto už dávno místní recenze filmů ignoruji

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film) odpad!

Ačkoli miluju předchozí Sherlocky, tohle jsem nedokázal dokoukat do konce. Tupé svou rádoby vtipností a stylovostí. Fraška.

Mé jméno je Nikdo (1973) odpad!

Tady bylo špatně skoro všechno. Plevel, který je v červených kvůli jménu režiséra. Nuda, trapnosti vršící se na sebe, jako by to režírovala parta nacamranejch chlápků, co zrovna vylezli z hospody a přijdou si hrozně moudří a vtipní...

Patriot (2000)

Na první shlédnutí mi vyrazil dech. Od té doby si ho jednou za rok, dva pouštím znovu a znovu. O kolika filmech to můžu říct?

Temné stíny (2012) odpad!

Nudný Depka na jedno brdo, hraje to jako Sparowa s hráběmi v prdeli.... víc hereckých výrazů už dávno nemá. film plevel největší, víc nemám chuť se rozepisovat

Vyměřený čas (2011) odpad!

Beze spádu, bez logiky, zápletka blbá. Herci jsou kopyta, krom Cilliana a na holky se dá koukat ale to nic nezachrání. Triky o ničem, v době supermoderní techniky si jen tak se dvěma pistolkama nakráčí do hyperbanky... Ten film úplně bučí tupostí. Málokdy jsem tak moc zklamaný z filmu. Za to, jako moc si film hraje na cool záležitost a za to jak mu to tady lidi baští dávám odpad...

Thor (2011)

Ale jo, bylo to celkem OK, ale... tak strašně průhledné, bez nejmenšího překvapení (kdo nepozná do deseti minut jak to dopadne, tak.......), spousta postav nedostala větší prostor... Abraka dabra a puf - byla tu láska vědkyně a boha... Thorovi kámoši byla spíš směšná partička, v horším smyslu slova...... klasická chůze digitálních postav jako by měly Pemprsku a to dosti plnou.... Kluci a holky, plky o Šejkspírovi a osudovosti to nevylepšíte, bylo to slabé. A že skvělá akce??? Cože? Dnes jsem bohužel na Vaše hodnocení naletěl. Jakože si Vás všech jinak vážím :-)