Hanebný pancharti (2009)

Úžasný filmový zážitek. Od Leonovského začátku neposatelná konofilní slast :-) Kecací scény jsou přímo dokonalé a vážně jsem se při nich upřímně smál. Takhle dokáže filmový pohár namíchat snad jen Tarantino. Pár okamžiků, které bych vystříhal se sice našlo, ale 95% filmu je bez chyby. Vynikající Christoph Waltz a překvapivě velmi dobrý Til Schweiger. Pro mě zatím nejlepší film roku.

Che Guevara (2008)

Osobitý film o che guevarovi, který mi bohužel příliš neoslovil a přiznám se, že jsem se při jeho sledování trochu nudil. Benicio Del Toro je sice jinak výborný herec, ale ani on s tím příliš moc udělat nemohl... 65%

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Pohodový seriál, který neurazí. Bohužel mi ale ničím natolik neoslovil, abych si ho kdykoliv pustil. 69%

V pasti (2005)

Výborný a nevšední thriller, jehož největší slabinou je jeho nereálnost. Rozhodně ale stojí za zkouknutí. 85%

Asterix a Olympijské hry (2008)

Pro milovníky klasického animovaného Asterixe je toto mírné utrpení. Pár vtipných momentů se sice našlo, ale ty brzy vše vždy přebije nášup trapnosti. 35%

Zaklínač (2001)

Do dvou hodin nemastně neslaně sestříhaný 10dílný seriál. Naprosto zbytečný film. 25%

Andělé a démoni (2009)

Velmi nevyvážený snímek plný hodně silných a slabých míst. Z počátku mi film nedokázal vůbec vtáhnout. Některé momenty důležité pro děj jsou vysvětleny jen polovičaťe a divák neznalý knihy se může ze začátku trochu ztrácet. Vše ale napravuje druhá půle filmu a především závěr. Oceňuji, že Patricka McKenna nepoužil k seskočení z helikoptéry prostěradla jako v knize (závěr knihy byl vážně horší než ten filmový). Čtyři hvězdy dát bohužel nemohu. 68%

28 týdnů poté (2007)

Po parádním 28 Days Later bohužel veliké zklamání. Příběh naprosto postrádal nějaký inteligentnější scénář. Co se týče chování hlavních hrdinů - škoda slov. Uvidíme, zda bude reputace vrácena návratem k Dennymu v "28 Months Later". Veliké zklamání. 45%

28 dní poté (2002)

Výborná Zombie jízda. Na úsvit mrtvých to sice nemá, ale i tak dokáže Danny člověka držet napjatýho od začátku do konce. 80%