• Thriller

První dobrá (2022) (pořad) odpad!

No ty pičo prvních 10 minut stačilo.. TV HOVNA se opět předvedla

Bod varu (2021)

Hrozná předvídatelná nuda.. hned jak borka řekla, že má alergii na ořechy bylo jasné, že je dostane a taky, že jo..

Vřískot (2022) odpad!

Mluvit ve filmu jaká je série nějakého filmu sračka a přitom bejt x tej Vřískot a taky bejt sračka to musíš mít koule … takhle ubohej film jsem dlouho neviděl možná jen ten novej Texaskej masakr byl ještě horší .. btw na konci ta opálená na sporáku ještě vstane 🤣🤣🤣🤣 ty vole kdo dává prachy na točení takových hoven

Batman (2022)

U Temného rytíře jsem se těšil na každou další scénu … tady jsem se těšil až už ta sračka skončí

Skrytá identita (2006)

No do piče do toho jsem se dobře zamotal dva podobné herce tam střelit 😀

Chyby (2021)

Zajímavý celkem .. znam kolem 100 pornohereček je zvláštní jak každá to dělá z jiného důvodu .. jedna se za to stydí druhá na tom postaví celej svůj život a prezentuje se tak .. jsou to holky co neumí do 5 napočítat ale také holky s červeným diplomem … zajímavá branže škoda, že tenhle film ukázal tak 1%

Lovci hlav (2011)

Nic moc komedie .. vysílač do vlasů v gelu ty vole to neřikejte antivaxerum 🤣🤣🤣 protože ve vakcíně jsou přece taky čipy 🤣🤣🤣

Texaský masakr motorovou pilou (2022) odpad!

Bože to je ale kus hovna .. proč jste tomu ze začátku vy idioti dali 74% ? Ztráta času  nejdřív týpkovi usekne půl ksichtu černoška dojde do autobusu a řekne zavři a neotvírej nic víc .. jasně někoho tam zabili tak se zavřem do autobusu od kterého nemáme klíče 😂😂😂 a počkáme tam jestli ten zabiják náhodou nepřijde za náma ? A ejhle přišel a najednou neni kudy utéct když ten bus má jediný dveře vepředu .. celkem smůla co ..  no pak dvě vylezou střešním oknem a přijede přeživší z prvního dílu která je zamkne ale v autě a jde do toho baráku toho týpka ten tam v klidu sedí ona na něj míří něco mele a v klidu ho nechá odejít 😂😂😂 tak týpek dojde k tomu autu kde jsou zamčené ty dvě skoro je odjebe a najednou zase přijde borka trefí ho brokovnicí týpek utíká ona dává těm dvoum klíče .. týpek tu přeživší chytne a skoro zabije později ho ještě náhodou trefí brokovnicí znovu když málem zabije jednu z těch dvou 😀 pak ho ty dva skoro dostanou přesně jak jsem myslel ale týpek po dvou ranách z brokovnice a štrejchutím motorovkou po ksichtě a pádu do vody druhý den ráno když chtěj konečně teda odjet 😂 tak tu jednu vytáhne z auta a uřízne jí hlava 🤣 no gigantická sračka tohle je dost spouler ale nemáte zač mega ztráta času

Černobyl (2020) odpad!

Ruskej kus hovna.. ale co z Ruska nikdy nic dobrého nevzešlo.. ekonomicky ubohej stát přesto, že nerostné bohatství díky své gigantické rozloze má.. ale jak by se zdražil vývoz o 5% padli by na hladomor.. už aby chcípnul ten kripl Putin a celé Rusko šlo do píči.