• Thriller

Red Rocket (2021) odpad!

Obsadit Suzanna Son která nezletilá natáčela porno.. hm zajímavé její první film kde taky jen šuká.. možná si spletla branži

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) odpad!

No to je ale píčovina.. lituji těch co za tohle platili v kině mně je i líto těch 6 gb kreditu z 1TB na měsíc na ulož.to 🤣

Super-Blb (2022) odpad!

Strašná píčovina

The Gray Man (2022) odpad!

Neuvěřitelně trapná sračka za 6 miliard.

Včela na mušce (2022) (seriál) odpad!

To je ale píčovina.. docela by mě zajímalo kolik Atkinson za takovou sračku dostal

Pach krve (2021) odpad!

Děsnej dabing , nulovej děj, trapný úmrtí .. neskutečnej odpad proč do takových sraček nedaj aspoň holky s pěknýma kozama aby se bylo na co dívat … jo vlastně ty maj radši onlyfans než točit takový hovna

Ambulance (2022)

Natahovaná píčovina.. btw až budete chtít zmizet policajtum nastříkejte si auto fosforově zelenou..

Machete (2010) odpad!

Kus hovna

Navalny (2022)

Po shlédnutí tohoto dokumentu si přeju 3 věci   1) Smrt Putina čim dřív tim líp včera bylo pozdě 2) Svobodné volby v Rusku které by na 99% vyhrál právě Navalny  3) Následně svobodné volby v Bělorusku kde Lukašenka u moci drží právě Putin ve svobodných volbách by nejspíš vyhrála Cichanouská.    Je až směšný jaké orky má Putin za sebou tak ono musíš bejt idiot abys následoval takového kripla.. což je vidět i teď na ukrajině co tam posílá za mrzáky kteří jen ničí vše co jim přijde pod ruce, vraždí civilisty, znásilňují ženy prostě Putlerovo prasata.. a ten debílek jak vše vyklopil po telefonu když na něj Navalny vysypal jména jeho nadřízených a vydával se za asistenta jednoho z nich který píše zprávu o tom proč se to nepovedlo.. no je jasné, že ten den vypadl z okna.   Tak doufám, že jednoho dne bude Navalny a Cichanouská na prezidentském postu a svět bude o něco víc v pořádku..