Vzteklina - Epizoda 3 (2018) (epizoda)

Oproti minulé epizodě se kvalita šumavské kuchyně rozhodně zdvihla. Vypadá to, že zdejší jídelák bude mít na triku trio Méďa-Lišák-Hádek. Kořením se rozhodně nešetřilo-scéna v chatičce (++), uslintanej panďák (-), turbovzteklina (-). 80/100

Vzteklina - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

O co víc byla úvodní epizoda našlapaná, o to je dvojka slabší. Seč dřel jak mezek, ani kameraman nezakašíroval díry ve scénáři. Vyčnívaly jen akce s panem starostou (+) a panem liškou (-). Doufejme, že je za námi nejslabší chvilka. 50/100

V pasti (2016) (seriál)

Jen vyjímečně se mi stává, abych nějaký seriál dal během 3 dní. Tohodle islandskýho žraloka bych si však dal klidně znova. Parádní tah na bránu, žádná větší vata, i postavy byly vybrány solidně. O závěru jsem si myslel svoje, ale stejně jsem byl vedle jak ta jedle. Nějaká ta muška se sice vyloupla, ale u této stopáže by spíš bylo divný, kdyby tam nebyla. Po Mostu a Fortitude další supernova. Hlavně si zapamatujte, kdo je kdo. 80/100.

Vzteklina - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

No to se podívejme, na našem rybníčku se zase zvedla vlnka, a podle úvodního dílu by nemusela býti až tak malou. Zkraje vyloupená Pustina a Pět mrtvých psů, velmi hezký úvodní titulky i kamera. 70/100

Svět podle Daliborka (2017)

Není to až tak špatné, jak jsem čekal. Bohužel je to jedna velká nahraná bouda, a tak je otázkou co jest pravdou a co prstíkem režiserovým. Přes dobrou kameru tomu příběhu něco chybí, nemá to šťávu. Kdeže je ten Český sen...60/100

Americký zabiják (2017)

Očekával jsem oddechovou kropičku v lepším případě s průměrným hodnocením, ale chyba lávky. Pohádka o pánovi, co tuhle kuličku vyčistí od všech traktoristů, zhruba do poloviny kopírovala všechny podobné blockbustery. Ale pak se začaly dít věci - z chlapíka se najednou stalo jedno velký smrtící superpéro, atomovku odnesly v tašce, málem jsme přišli o celou námořní flotilu, na závěr sice pšoukla ale nikomu se nic nestalo. Pohromadě to držel jen pan Keaton, ale už není tak silnej jako dřív. 30/100

Spravedlnost pro mou dceru (2016)

Námět ze kterého se mohl vyklubat hodně silný film. Bohužel nestalo se tak. Postavy jsou ploché, film je vyprávěn polodokumentárním způsobem (přeci jen to trvalo 27let), ale bez většího brnknutí na tu správnou strunku. Největší sílu má sledování té politické mašiny, co může zlikvidovat kohokoli z nás bude-li mít na to chuť. 60/100

Wind River (2017)

Prachobyčejná krimoška o jednom mordu, kterej se vlastně ani nestal. U nás by to nekoumal ani detektiv Štika, v Emerice to luštili taky jenom podvodem. Postavy jste poznali podle ksichtu - kdo nebyl čistej, to byl kojot. Málem jsem se napil zázvoru, že jedinej s fištrónem je pan Lovec. Na straně druhé byla výborná kamera, rovněž tak i celkem nečekaná včelařská vložka...no dobře ještě plzák párty. 60/100

Deník strojvůdce (2016)

Výborná černá balkánská komedie. Hlavní postava ostříleného mašinfíry to má opravdu vymyšlený do detailu. Jako boží prst provází "svého" synátora až do finále, nic ho nerozhodí. Viděl jsem to sice jako 3.dílný TV seriál, ale ani tady jsem se nenudil. A pak že Šurda Šurdilovič není mezi námi. 10% navrch za dodávku s kapelkou. 70/100

Kdo je kdo v mykologii (2016) (studentský film)

Po dlouhé době se tady vyloupla perla. Krátké, jasné, dobře zpracované, no prostě třešnička která tady drahnou dobu chyběla. Bravo paní Dvořáková.