Noc na Karlštejně (1973)

Pro mě nejlepší muzikál co byl u nás natočen s plejádou skvělých českých herců ,krásné nestárnoucí písničky a melodie to je velká nádhera a pohlazení a čím jsem starší tím více se mi to líbí dnes by takový film už nikdo nenatočil.

Mise nový domov (2016) (pořad)

Moc pěkný počin od Novy která jde hodně nahoru a moc milá Terezka, díky vám všem za to jak pomáháte a děláte to moc dobře..

Tohle je náš svět (2016)

Toto hipiemovie agitka byla uplně mimo můj vkus a měl jsem problém to dokoukat uplně zbytečnej film o děckách s vymytými mozky a bez vlastního názoru poslouchající svého velkého magora.

Vyprávěj (2009) (seriál) odpad!

To je ubohá sračka moc dobře si tu dobu pamatuji ale tohle je hnus a plýtvání našemi penězi,

Největší showman (2017)

Tak todle byla pro mě opravdová nádhera skvěle jsem si tento film užill a bylo to hlavně díky výborné hudbě a skvělým songům muzikály moc nemusím ale tento se opravdu moc povedl

Miluji tě modře (2017) odpad!

Další důkaz toho že českej film jde do kopru, už nechci žádný novodobý český film vidět.

Všechno nebo nic (2017) odpad!

Další nudnej film o píčach a buzerantech.

Spojenci (2016)

Díky Roberte za další skvělý film...

Noční zvířata (2016)

Trochu otřepaná zápletka o násilnických vidlácích se skvělou hudbou a závěr nebyl špatnej přál jsem si aby Edward na schuzku se Susan nepřišel a to se mi vyplnilo.