Hvězdy zastavárny VB (2013) (pořad)

Ispirace Pawn stars USA je více než zjevná.Bohužel výkupčí zastavárny jsou prostě suchaři(...no angličané,jak jinak) a neumějí tak zabavit jako Chumlee v Usa.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

...a konečně je pohádky konec děti.Vizuální efekty nezastíní slabost třetího dílu.Je poznat,že náklady se musí na natočení filmu zaplatit,tak tu máme nejslabší díl série.Vizuálně výborné,ale to je vše.Ať žije trilogie Pán prstenů.

Transformers: Zánik (2014)

Co napsat?Další díl a ještě vetší brak než jsme doufali :)).

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Mám rád komedie.Když si vybírám komedii na kterou jdu do kina,tak vždy už vím dopředu,že budu tak tak stíhat číst titulky.Proč to ale vše píši?Sin City je prostě strašně ukecané.I když je ve filmu akce,tak něco se stále povídá a povídá.Mickey Rourke bohužel není hlavní postava filmu a jenom vystupuje v jistých scénách.A to je dost znát.Film je takový nemastný ,neslaný.Jakmile se ale objeví na scéně Rourke,tak je to o dost lepší.Ale bohužel jen chvilkama.Díky komu tento film mohu alespoň trošku vyzvednout,je Eva Green(není to kvůli tomu,že je po většinu filmu nahoře bez),protože prostě ta role citlivé ženy a totální mrchy je absolutně trefa do černého.Vynikající herecký výkon v tak slabém filmu.Pro mě největší (zatím...)zklamání tohoto roku.Bohužel.A alespoň hezky udělané 3D formát.

Khumba (2013)

Dospělí se nudí a prckům se to snad líbilo.Zebra které chybí pruhy a kvůli ní neprší?No tak tedy dobrá...

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Byl jsem přinucen jít na tento film do kina a očekávání z filmu mě nepřekvapilo.Opravdu podívaná pro mladistvé.Jediné co mě překvapilo ,že tvůrci ve finále filmu nechají...(kdo viděl,pochopí...dál neprozradím).A pak ten trailer v závěrečných titulkách na X-meny,no síla.

Rio 2 (2014)

Druhý díl výtečného animáku Rio mě dle předpokladu dost zklamal.Je to druhý díl,takže na zápletku musíme dát nové postavy(najednou mají hlavní protagonisté tři děti),zloducha co ničí prales a aby se to nepletlo,tak i hlavní záporák z prvního dílu.To zabalíme do (ne)líbivé formy plna barev,zpívání a tance.

Need for Speed (2014)

Když jsem smažil Need for Speed na pc,to byli časy...a po těch letech mé srdce zabušilo,když se dozvím,že se podle herní série natočí film a já jej včera měl možnost vidět.Ale už z trailerů jsem měl takový divný pocit z hlavního hrdiny filmu,prostě mi nějak neseděl.A ono tomu opravdu tak je.Takovýho trapáka,který se tváří drsně jak jen to jde,má přihlouplé hlášky...No on celý film mě přišel tak nějak divný,ty postavy nebyli obsazené podle mně správnými herci.I ta jeho partička rádobymechaniků....no já bych jim nesvěřil ani flexu do ruky či šroubovák.A ještě musím dodat,že po prvních 15 minutách filmu mi bylo hned jasné,o čem to bude i jak to dopadne.Je to pro mě jasné zklamání na celé čáře,čekal jsem více.

Velká oříšková loupež (2014)

Hezky animovaná pohádka,ale to je bohužel vše.Jestli mě má rozesmát to prdění,krkání,no já nevim,ale tohle si mohli tvůrci odpustit.

Hunger Games (2012)

Nuda.Pustím si radši Battle Royale.